Komentāri

Valsts policija sākusi kriminālprocesu par 9. klašu vēstures eksāmena jautājumu nopludināšanu. Kriminālprocess sākts par neizpaužamu ziņu, kas nav valsts noslēpums, atklāšanu, ja to izdarījusi persona, kas nav valsts amatpersona un kas saskaņā ar likumu ir atbildīga par ziņu glabāšanu.

Jau vēstīts, ka dienu pirms pārbaudījuma kārtošanas kādas personas izplatījušas diezgan ticamu vēstures eksāmenu viltojumu, tomēr otrdienas rītā daudzu 9. klases skolēnu mobilajos telefonos īsi pirms eksāmena sākuma tika atsūtītas īstā vēstures eksāmena lapas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

To apliecina arī Valsts izglītības satura centrs, kas arī īsi pirms eksāmena sākuma no dažādiem informācijas avotiem bija saņēmis šādas ziņas.

Arī par šo gadījumu izglītības satura speciālisti vērsās policijā.

Maija beigās Valsts policija sākusi kriminālprocesu par domraksta tematu noplūdi pirms latviešu valodas centralizētā eksāmena.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl