Komentāri

Valsts policija sākusi kriminālprocesu par 9. klašu vēstures eksāmena jautājumu nopludināšanu. Kriminālprocess sākts par neizpaužamu ziņu, kas nav valsts noslēpums, atklāšanu, ja to izdarījusi persona, kas nav valsts amatpersona un kas saskaņā ar likumu ir atbildīga par ziņu glabāšanu.

Jau vēstīts, ka dienu pirms pārbaudījuma kārtošanas kādas personas izplatījušas diezgan ticamu vēstures eksāmenu viltojumu, tomēr otrdienas rītā daudzu 9. klases skolēnu mobilajos telefonos īsi pirms eksāmena sākuma tika atsūtītas īstā vēstures eksāmena lapas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

To apliecina arī Valsts izglītības satura centrs, kas arī īsi pirms eksāmena sākuma no dažādiem informācijas avotiem bija saņēmis šādas ziņas.

Arī par šo gadījumu izglītības satura speciālisti vērsās policijā.

Maija beigās Valsts policija sākusi kriminālprocesu par domraksta tematu noplūdi pirms latviešu valodas centralizētā eksāmena.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl