Sāk kriminālprocesu par 200 000 latu kukuļa došanu Daugavpils domes deputātam

2 komentāri
Sāk kriminālprocesu par 200 000 latu kukuļa došanu Daugavpils domes deputātam
Foto: LETA

Ģenerālprokuratūra uzsākusi kriminālprocesu par kukuļa došanu Daugavpils domes deputātam 200 000 latu (284 574 eiro) apmērā, lai viņš 2009. gadā atbalstītu domes priekšsēdētāja atcelšanu no amata.

Kā noskaidroja TV3 Ziņas, pirms nedēļas Ģenerālprokuratūras Sevišķi svarīgu lietu izmeklēšanas nodaļas prokurors pieņēmis lēmumu par kriminālprocesa sākšanu, atceļot Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) izmeklētājas pirms tam pieņemto lēmumu par atteikšanos sākt kriminālprocesu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kriminālprocess uzsākts saistībā ar iespējamu kukuļdošanu, kas notikusi organizētā grupā. Tiek minēts gadījums par kukuļošanu 2009. gada septembrī, kad Daugavpils domes deputātam deva kukuli 200 000 latu apmērā par to, lai viņš nobalsotu “par” domes priekšsēdētāja atcelšanu no amata. Kriminālprocess nodots izmeklēšanai KNAB.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl