Sajūti zvaigznes kopā ar savu mīļoto!

Komentāri

Iedomājies Parīzi, Eifeļa torni, franču izsmalcinātību, nesteidzīgas pastaigas ar savu mīļoto gar Sēnas upes krastiem un reibinošo pavasara smaržu  –  romantiski brīži ir tik pacilājoši! To pašu tu vari piedzīvot arī parūpējoties par romantisku vakaru Parīzes noskaņās ar mīļoto.

Svētku noformējums ir daļa no svētkiem. Dabīgas sastāvdaļas noformējumā radīs kvalitāti – lina galdauts, pieskaņotas lina salvetes, svaigi ziedi un īsts šampanietis no Francijas. Galdautu un salvetes ieteicams izvēlēties vienā krāsā. Sveces galda rotājumā lieto galvenokārt vakaros, tās radīs siltu un romantisku noskaņu. Galda kartes ir veids kā panākt galda noformējumam vienotu stilu un piešķirt vakaram atbilstošu atmosfēru. Galda karti novieto pie šķīvja augšmalā labajā pusē vai arī uz salvetes. Lai arī galda noformējumam ir romantiska un maiga noskaņa, ģeometriskās formas un matemātiski elementi piešķirs vakaram raksturu un asumiņu, piepildīti ar gaisīgiem bezē cepumiem veidos burvīgu kontrastu. Protams, mežģīnes apģērbā un maigas smaržas papildinās vakara romantisko gaisotni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īru rakstnieks Oskars Vailds savulaik rakstīja, ka romantikas pati esence ir tās nenoteiktība. Un, ja nu viņam ir taisnība, vai tas nav brīnišķīgi – vakars ar mīļoto, bez sākuma un gala, tikai jūs divatā, viens otram… Šādi vakari ir īpaši, un tādi var būt tikai ar īpašiem cilvēkiem, kad, iespējams šķiet viss, pat zvaigznes rokas stiepiena attālumā.

Bet kas tad ir galvenais romantiskam vakaram – vēlme iepriecināt un svētku noskaņa, bet zvaigžņu gaisīgumu sajust palīdzēs kāds izsmalcināts dzēriens, piemēram, visā pasaulē novērtētais šampanietis ”G.H.Mumm”. Tāpēc šampanietis ir patiess svinību dzēriens un būs izcila izvēle tavam romantiskajam vakaram.

”G.H.Mumm” būs arī patiesi ekskluzīvs dzēriens, jo šogad tas ir ieguvis 6 zelta medaļas starptautiskajā Dzirkstošo vīnu un šampaniešu konkursā. Turklāt “G.H.Mumm” ir viņas majestātes Karalienes Elizabetes II oficiālais šampanieša piegādātājs.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl