Saistībā ar pulcēšanās ierobežojumiem Dailes teātris skatītājiem piedāvās apmeklēt izrādes citos datumos

Pievienot komentāru
Saistībā ar pulcēšanās ierobežojumiem Dailes teātris skatītājiem piedāvās apmeklēt izrādes citos datumos
ĢIRTS OZOLIŅŠ/F64

Pēc valdības lēmuma samazināt pasākumos iekštelpās atļauto dalībnieku skaitu Dailes teātris skatītājiem piedāvās apmeklēt izrādes citos datumos, aģentūrai LETA pavēstīja teātra mārketinga un komunikācijas direktors Marko Rass.

Turpinoties straujam saslimstības ar Covid-19 pieaugumam, publisko pasākumu vai saimniecisko pakalpojumu sniegšanās vietās no pirmdienas tiks samazināts cilvēku skaits, kas var pulcēties iekštelpās no 500 cilvēkiem uz 300 cilvēkiem, piektdien lēma valdība.

Rass norādīja, ka uz atsevišķām izrādēm ir pārdotas vairāk nekā 300 biļetes, savukārt lielākā daļa izrāžu ir tādas, kur teātris var iekļauties noteiktajā cilvēku skaitā.

Viņš atzīmēja, ka skatītājiem, kas būs iegādājušies biļetes uz tām izrādēm, uz kurām pārdotas vairāk nekā 300 biļetes, teātris piedāvās apmeklēt izrādi citā datumā vai arī atdos atpakaļ naudu par biļetēm. Tāpat teātrī ir iecerēts piedāvāt skatītājam atlaidi biļetei uz citu izrādes apmeklējumu. Rass uzsvēra, ka ar katru skatītāju teātris plāno sazināties individuāli un piedāvāt kādu no iespējamiem risinājuma variantiem.

Runājot par aplēsēm, kādus zaudējumus valdības lēmums teātrim varētu nest, Rass norādīja, ka pagaidām tādi aprēķini nav veikti. Savukārt, atbildot uz jautājumu, vai Dailes teātris plāno vērsties Kultūras ministrijā, lai segtu radušos zaudējumus, teātra pārstāvis uzsvēra, ka valdība lēmumu par cilvēku skaita samazināšanu pieņēma vēlā piektdienas pēcpusdienā, tāpēc šādas sarunas teātrī pagaidām nav notikušas.

Lasi vēl: Pēc kolektīvā Covid-19 testa veikšanas Dailes teātrī nekonstatē nevienu jaunu saslimšanas gadījumu