1 komentārs

Valsts policija sākusi kriminālprocesu par ugunsgrēku nelegālajā izgāztuvē Jūrmalā.

Ņemot vērā, ka šobrīd darbu turpina ugunsdzēsēji, notikuma vietas apskati policija nevar veikt, taču izmeklēšanā skaidros, vai ir noticis noziedzīgs nodarījums, proti, ļaunprātīga dedzināšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Konkrētas versijas policija šobrīd nemin, taču norāda, ka izmeklēšanas laikā lems par konkrētu notikušā kvalifikāciju. Šobrīd notikuma vietā joprojām strādā vairāk nekā 50 ugunsdzēsēju un turpinās ugunsgrēka likvidēšanas darbi.

Ūdens dzēšanas darbiem tiek ņemts no Slokas karjera. Notikuma vietā darbojas 12 ugunsdzēsēju automašīnas – viens ūdensvedējs un 11 autocisternas.

Ugunsgrēka iespējamos iemeslus arī ugunsdzēsēji pagaidām nemin.

Paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks Jūrmalā, Slokas apkaimē, aizdegoties plastmasas atkritumu krāvumiem, izcēlās vakar pēcpusdienā. Pēc vairāk nekā 12 stundu darba šorīt plkst. 5.17 ugunsgrēku izdevās lokalizēt.

Kopējā plastmasas atkritumu krāvumu degšanas platība bija 12 000 kvadrātmetru jeb 1,2 hektāri. Dega arī angārs desmit kvadrātmetru platībā. Valsts vides dienestā norāda, ka atkritumus konkrētajā teritorijā glabājusi SIA “Prima M”, taču uzņēmums neesot saņēmis nekādas nepieciešamās atļaujas.

Ņemot vērā minēto, Valsts vides dienests bija ierosinājis administratīvo lietvedību un uzdevusi līdz 24. jūlijam atbrīvot teritoriju no atkritumiem. Attiecīgais administratīvais akts gan ticis apstrīdēts, taču tiesa to atstājusi negrozītu.

Spriežot pēc administratīvās lietas materiāliem, konkrētajā teritorijā atkritumi parādījušies pagājušā gada oktobrī. Tagad vides dienesta speciālisti lemj par sankcijām, kādas uzņēmumam piemērot.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl