Komentāri

TV3 Ziņu operatora Sergeja Medvedeva aizturēšana izraisījusi sašutumu un neizpratni valdībā un Saeimā. Parlamenta priekšsēdētāja Ināra Mūrniece policistu darbības nosaukusi par absolūti nepieņemamām un pieprasījusi paskaidrojumus Iekšlietu ministram Rihardam Kozlovskim.

Tāpat arī Ministru prezidente Laimdota Straujuma lūgusi Iekšlietu ministru informēt par aizturēšanas apstākļiem.

No valsts augstākajām amatpersonām visasāk pagaidām reaģējusi Saeimas spīkere Ināra Mūrniece. Viņa žurnālista aizturēšanu, pildot darba pienākumus, sauc par nepamatotu un skandalozu.

Tikmēr Ministru prezidente Laimdota Straujuma pēc koalīcijas padomes sēdes uzsvēra, ka vēl neko nezina par operatora aizturēšanu, gan piebilstot, ka noskaidros notikušā apstākļus un tad reaģēs.

Arī trešie koalīcijas partneri Zaļo un zemnieku savienībā par notikušā apstākļiem gaida detalizētāku informāciju no Iekšlietu ministrijas.

Politiķi publiski pauž cerību, ka notikušā apstākļu noskaidrošana neieilgs.

 

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl