Komentāri

Kārtējās nedienās nonākusī Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” šovakar atsāks visus lidojumus ar “Bombardier” CS300 lidmašīnām, kuras vakar tika izņemtas no ierindas iespējamu tehnisku dzinēja defektu dēļ.

Šobrīd lielākā daļa lidmašīnu jau ir pārbaudītas un veic paredzētos lidojumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nevienai no tām defekti nav atklāti. “airBaltic” saka, – šādas tehniskās pārbaudes ir aviokompānijas ikdiena. Turklāt, strādājot ar jaunām lidmašīnām, kas aprīkotas ar jaunām tehnoloģijām, esot jārēķinās, ka ekspluatācijas laikā var rasties šādas situācijas.

Pauls Cālītis
”airBaltic” lidojumu departamenta vecākais viceprezidents

Bojājumi atradās tādā papildu iekārtā, kas ir piestiprināta pie dzinēja, šos bojājumus bija jāpārbauda, pirms mēs varējām turpināt lidojumus. Jebkurai lidmašīnai atklājās situācijas, šai lidmašīnai ir bijuši papildu darbi, kas ir veikti, ne tikai ar dzinēju, bet arī ar citām detaļām. Es tagad uz sitiena nepateikšu cik un kādi darbi ir bijuši, bet es zinu, ka tā ir mūsu ikdiena.

Jauno “Bumbardier” CS300 lidmašīnu papildu pārbaužu dēļ Latvijas nacionālā aviokompānija “airBaltic” bijusi spiesta atcelt trīs reisus. Kopumā ietekmēti 372 pasažieru ceļojumu plāni, tostarp arī Lietuvas parlamenta priekšsēdētāja Viktora Pranckieša vadītā delegācija vakar bijusi spiesta pavadīt nakti Briselē, jo tai atteikta iekāpšana “airBaltic” lidmašīnā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl