Komentāri
Sagruvušā Zolitūdes tirdzniecības centra attīstītājs Homburg nācis klajā ar jaunu paziņojumu
Foto: LETA

Sagruvušā Zolitūdes tirdzniecības centra attīstītājs Homburg Zolitūde šodien izplatījis paziņojumu, kas liek domāt, – Rīgas domes idejas par īpašumu maiņu un piemiņas memoriāla ierīkošanu traģēdijas vietā tik viegli īstenot nebūs.

Homburg Zolitūde paziņojumā norāda, ka nepiekrīt domes lēmumam īpašumā ietilpstošo daudzdzīvokļu namu atzīt par graustu un uzskata to par neatbilstošu normatīvajiem aktiem. Attīstītājs arī nepiekrīt domes interpretācijai, ka pilsētas pašvaldībai pēc nekustamā īpašuma daļu pārņemšanas no Maxima akcionāriem pieder 70% šā īpašuma. Šāda proporcija bija spēkā, kad ar Maxima saistīta firma no Homburg nopirka tirdzniecības centru un daudzdzīvokļu ēku Homburg vēl nebija uzcēlis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašlaik domes daļa īpašumā esot vien daži procenti. Homburg Rīgas mēram Nilam Ušakovam pārmet izvairīšanos no konstruktīvām sarunām, tā vietā izvēloties paziņojumus medijiem.

Atgādināsim, ka Rīgas dome šovasar blakus traģēdijas vietai uzcelto dzīvokļu ēku atzina par graustu un paziņoja, ka piedāvās īpašniekiem to apmainīt pret līdzvērtīgu pašvaldības īpašumu. Maxima vēlāk savas īpašuma daļas atdeva pašvaldībai, bet Homburg savu nostāju līdz šim nebija paudusi.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl