Komentāri
Sagruvušā Zolitūdes tirdzniecības centra attīstītājs Homburg nācis klajā ar jaunu paziņojumu
Foto: LETA

Sagruvušā Zolitūdes tirdzniecības centra attīstītājs Homburg Zolitūde šodien izplatījis paziņojumu, kas liek domāt, – Rīgas domes idejas par īpašumu maiņu un piemiņas memoriāla ierīkošanu traģēdijas vietā tik viegli īstenot nebūs.

Homburg Zolitūde paziņojumā norāda, ka nepiekrīt domes lēmumam īpašumā ietilpstošo daudzdzīvokļu namu atzīt par graustu un uzskata to par neatbilstošu normatīvajiem aktiem. Attīstītājs arī nepiekrīt domes interpretācijai, ka pilsētas pašvaldībai pēc nekustamā īpašuma daļu pārņemšanas no Maxima akcionāriem pieder 70% šā īpašuma. Šāda proporcija bija spēkā, kad ar Maxima saistīta firma no Homburg nopirka tirdzniecības centru un daudzdzīvokļu ēku Homburg vēl nebija uzcēlis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pašlaik domes daļa īpašumā esot vien daži procenti. Homburg Rīgas mēram Nilam Ušakovam pārmet izvairīšanos no konstruktīvām sarunām, tā vietā izvēloties paziņojumus medijiem.

Atgādināsim, ka Rīgas dome šovasar blakus traģēdijas vietai uzcelto dzīvokļu ēku atzina par graustu un paziņoja, ka piedāvās īpašniekiem to apmainīt pret līdzvērtīgu pašvaldības īpašumu. Maxima vēlāk savas īpašuma daļas atdeva pašvaldībai, bet Homburg savu nostāju līdz šim nebija paudusi.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl