Saeimas deputāts Balodis: Veiko Spolītis lieto kaut kādas apreibinošas vielas

6 komentāri

Saeimā izskanējušas bažas par to, ka deputāts Veiko Spolītis lieto apreibinošas vielas. Šādas aizdomas intervijā LNT Ziņām izteicis deputāts Ringols Balodis, kurš gatavo iesniegumu Saeimas Ētikas komisijai.

Spolītis vadīja tā saukto Pretkorupcijas parlamentārās izmeklēšanas komisiju, kuras darbības termiņš nupat beidzies bez gala ziņojuma apstiprināšanas, jo neviens no komisijas deputātiem, izņemot Spolīti, ziņojumu nav atbalstījis. Baloža vērtējumā Spolītis komisijas darbu vadījis zem katras kritikas un ir uzvedies neadekvāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai izvērtētu Veiko Spolīša darbību, Balodis vērsīsies Ētikas komisijā, tostarp vēršot uzmanību, ka Spolītis, kurš savulaik sodīts par braukšanu dzērumā, strādā, iespējams, apreibinošo vielu ietekmē.

Tikmēr Saeima ceturtdien nolēma uz nedēļu atlikt lēmuma pieņemšanu, vai atsaukties 15 deputātu ierosinājumam aicināt Spolīti nolikt deputāta mandātu un atmaksāt naudu, kas iztērēta parlamentārās izmeklēšanas komisijas darbības nodrošināšanai.

 

TOP komentāri

 • Kims
  +1 +1 0

  Kims

  Bet Balodi Sātans ir apsēdis...ta kā nav zināms, kuram no viņiem ir labāk...
 • Bella
  +1 +1 0

  Bella

  Tev taisnība! Balodis patiešām nespēj teikumus sasaistīt! Vainīgais tēlo nevainīgo un vaino citus!
 • Spunde

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl