Komentāri
Saeimas deputātiem septembrī atalgojumā izmaksāti 166 445 eiro
()

Septembrī Saeimas deputātiem atalgojumā izmaksāti 166 445 eiro pēc nodokļu nomaksas, informēja parlamenta Preses dienestā.

Līdzīgi kā citos mēnešos, arī septembrī lielāko atalgojumu saņēma parlamenta Prezidija locekļi – Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (V), kuras atalgojums bija 2520 eiro, priekšsēdētājas biedri Inese Lībiņa-Egnere (V/RP) un Andrejs Klementjevs (SC), kuri saņēma attiecīgi 2237 eiro un 2198 eiro, parlamenta sekretārs Dzintars Rasnačs (VL-TB/LNNK) – 2238 eiro un sekretāra biedrs Jānis Vucāns (ZZS) – 2264 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēl vairākiem parlamentāriešiem atalgojums septembrī pārsniedza 2000 eiro – nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK frakcijas vadītāja vietnieks Raivis Dzintars saņēma 2083 eiro, bet Saeimas Pieprasījumu komisijas un Nodokļu apakškomisijas priekšsēdētājs Romualds Ražuks (RP) – 2077 eiro.

Vismazāko atalgojumu pagājušajā mēnesī saņēma deputāts Aleksandrs Jakimovs (SC) – 1413 eiro, kā arī parlamentārietis Māris Kučinskis (ZZS) – 1423 eiro.

Deputātu atalgojumā iekļauta alga, slimības pabalsts, samaksa par frakcijas priekšsēdētāja vai viņa vietnieka amatu, samaksa par Saeimas komisijas priekšsēdētāja, viņa vietnieka vai sekretāra amatu, samaksa par Saeimas apakškomisijas priekšsēdētāja vai sekretāra amatu, kā arī piemaksa Saeimas Prezidija locekļiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl