Saeimas deputāti atsakās no plāniem grozīt svinamo dienu datumus

Trešdien, 16. maijā, Saeimas atbildīgajā komisijā turpinājās diskusijas, kas tika iesāktas jau pirms pāris nedēļām – par to, vai Latvijā būtu jāmaina un jāpapildina oficiāli atzīmējamo dienu saraksts.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Irma
 • Annika

  Annika

  Vislabakās bīvdienas ir tieši maijā, kad daba mostas un cilvēki pēc ziemas vēlas izbaudit šo saikni ar dabu! Bez tam, daudziem strādājosiem ir mazdārziņi, kuros īstais laiks padarboties, kad var papildināt savu ģimenes budžetu ar paša izaudzētiem darzeņiem, augļiem, jo viss tik dārgs (Latvijas zemenes - 15 EUR), bet algas minimāla! Novembrī pietiek ar brīvdienu 18. novembrī, kad līksmot un diet, bet Lāčplēša dienu nav jāsvin, bet jāpiemin tos, kas ar savām dzīvībām mums šo brīvību izcīnīja, ko arī līdz šim darījām, neraugoties uz to, ka tā nebija brīvdiena - iededzām svecītes Daugavmalā vakarā pēc darba, kad tās tumsā izsktījās visjaukāk un tas ntraucēja nevienam, kas to vēlejās izdarīt! Ilgi uzturēties drēgnumā nav veselīgi un jāsteidzās mājās iedzert karstu tēju un iedegt logos vismaz vienu svcīti!
 • nedeputāts

  nedeputāts

  Ierosinu ja cilvēkam ir dzimšanas diena, tad cilvēka jābūt brīvdiena, bet ja vārda diena, tad uz pusi saīsināta darba diena

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!