Saeimas deputāti aicina bērnudārzos pārtraukt bērnu dalīšanu pēc nacionālās piederības

Skolu valodas reformas ir procesā, tikmēr aktualizējies jautājums par to, vai Latvijā vajadzētu turpināties divvalodībai bērnudārzos. Tie, kuri uzskata, ka arī pirmsskolās būtu jāpārtrauc bērnu dalīšana pēc valodas principa, uzskata, ka ieguvums būtu saliedētāka sabiedrība. Taču bērnudārzi ir pašvaldību atbildība un, protams, ka attieksme pret šādu reformas priekšlikumu ir ļoti dažāda.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Rēzeknes mēram

  Rēzeknes mēram

  Viņš varbūt domā, ka ir iespēja izvēlēties sūtīt latviešu vai citas valodas bērnudārzā, bet realitātē jāsūta tajā kur ir vieta un nav iespējams izvēlēties latviešu valodas bērnudārzu.
 • Nu......

  Nu......

  Pilnīgi normāla ideja. Mazpilsētās vsen nav šādu problēmu. Vienā grupā ur gan latviešu gan citu tautību bērni. Sākumā bērniņam ur grūtāk,ja ģimenē sarunu valoda nav latviešu valoda,bet ar laiku bērns iejūtas un var pilnīgi normāli komunicēt latviešu valodā un mācīties skolā.
 • No
 • jan

  jan

  Jus vаrаt maksаt par 50 % mazак pаr еlекtroеnergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu – if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
 • guna

  guna

  Vai māk rēķināt piem ir pilsēta kur tad grupiņā būs ļoti stipri mazāk latviešu bērnu un tur neskatoties uz izglītības sist latvieši integrējas un nevis otrādi ,varētu likt mierā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!