Saeima vēl neaicina Rimšēviču atkāpties. Uz nedēļu atliek neuzticības balsojumu

2 komentāri

Saeimā uz nedēļu atlikts balsojums par neuzticības izteikšanu Latvijas Bankas prezidentam Ilmāram Rimšēvičam, kurš tiek turēts aizdomās par kukuļņemšanu lielā apmērā. Viņš no amata pats nav atkāpies, jo sevi neuzskata par vainīgu.

Pirms nav stājies spēkā notiesājošs spriedums, parlamentam nav tiesību atlaist centrālās bankas prezidentu. Taču “Vienotība” uzskata, ka Saeimas pienākums ir izteikt aicinājumu Rimšēvičam atkāpties, jo viņa palikšana amatā var diskreditēt Latvijas Bankas turpmākos lēmumus un radīt šaubas par iestādes rīcībspēju, kā arī kaitēt valsts interesēm.

Hosams Abu Meri
“Vienotības” Saeimas frakcijas vadītājs

Ar šo lēmumu mēs izteiksim neuzticību Ilmāram Rimšēvičam, un tas būs tikai un vienīgi viņa paša goda jautājums. Apzinoties savus amata pienākumus un to, kādas postošas sekas šādu šaubu ēna var atstāt uz visu finanšu sistēmu, izšķirties par labu Latvijas valsts interesēm un cienījamā veidā atkāpties no amata. Tas nozīmē, ka viņam jābūt valstsvīram un godavīram un jāatkāpjas no amata.

Valdis Kalnozols
Saeimas deputāts, ZZS

Kā saucas apmeklētākais publiskais pasākums viduslaikos, kur augstdzimušas kundzes cīnījās par labākām vietām, kungi? Autodafē! Paskaidrošu tiem dažiem, kuriem IQ līmenis ļauj gūt tikai savu popularitāti, pazemojot citu. Ko tas nozīmē – autodafē? Autodafē ir publiska nāves soda izpilde, nocērtot galvu vai pakarot, vai sadedzinot.

2 komentāri