5 komentāri

Saeimā pieņemtais budžets ir pēdējais piliens, lai ģimenes ārsti sāktu domāt par streika rīkošanu, tā intervijā 900 sekundēm apliecināja Latvijas Ģimenes ārstu asociācijas vadītāja Sarmīte Veide.

“Man politiķiem ir tikai viens jautājums – ja viņi sevi dēvē par tautas kalpiem, kāpēc pirms algu palielināšanas sev, atalgojums netiek palielināts mediķiem vai citām grupām, kurām tas nav būtiski mainījies un ir pietiekami zems,” vaicā ģimenes ārstu asociācijas vadītāja.

Viņa norāda, ka nākamā gada budžets ir vērtējams ar skumjām, jo veselība nav nekāda prioritāte. Pielikto 50 miljonu vietā vajadzētu 150 miljonus. Šā brīža situācijā mediķi un augstskolas pabeigušie brauc prom no Latvijas, nav operāciju māsu, anesteziologu, un personāla trūkuma dēļ operācijas tiek atliktas, atklāj Veide.

Ģimenes ārstu asociācijas vadītāja norāda, ka veselības projekta sistēma ir lēna, neērta un tā atņems ārstiem laiku, ko viņi varētu veltīt pacientiem. Ņemot vērā šā brīža notikumus, Latvijas Ģimenes ārstu asociācija, visticamāk, rīkos streiku, apliecina Veide.

Video

TOP komentāri

 • muris
  0 0 0

  muris

  Nu milisi , mans gim. arsts tik negribiigi dod nosutijumus , pirmkaart, un 2) ja man jagaida 2 vai 3 men. tad man jaaiznemas nauda un jaaiet pie specialista , tad kaada jega no siem gim arstiem, sakiet ludzu.
 • AV
  0 0 0

  AV

  Priekškam ģimenes ārsti vajadzīgi, uz izmeklējumiem un specārstiem varētu iet iepriekš nemaz neņemot bezjēdzīgu nosūtījumu.
 • o
  0 0 0

  o

  Dažiem ģimenes ārstiem vajadzētu iemācīties kulturāli apieties ar cilvēkiem pirms taisīt streiku. Tad lai godam sāk vaimanāt.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl