Komentāri
Saeimā “oligarhu lietas” izmeklēšanas komisija uzklausīs prokurorus
Edijs Pālens / LETA

Kā pietrūka, lai tā dēvētajā “oligarhu lietā” darbojošās personas tiktu sauktas pie atbildības? Atbildi šodien meklēs īpaši izveidotā Saeimas komisija, kas par lietas izmeklēšanu izvaicās prokurorus.

”Oligarhu lieta” tika ierosināta 2011. gadā, bet pēc četriem gadiem prokuratūra vienā no daļām nolēma to izbeigt, jo lietā izmantotās noklausītās sarunas nebija pietiekams pierādījums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viesnīcā ”Rīdzene” notikušo sarunu fragmentu publicēšana šogad raisīja plašas diskusijas gan par to saturu, gan arī izmeklētāju darbu. Lai izvērtētu šos aspektus, Saeimā tika izveidota īpaša parlamentārās izmeklēšanas komisija deputātes Ingunas Sudrabas vadībā.

Pirmajā komisijas sēdē Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs atklāja, ka nolemts nesākt kriminālprocesu par zemkopības ministra Jāņa Dūklava, iespējams, nedeklarēto īpašumu Rīgas brīvostā. Taču ir sākta jauna pārbaude par, iespējams, prettiesiska labuma pieņemšanu no amatpersonas puses.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl