Saeima noraida vairāk nekā 10 000 iedzīvotāju iniciatīvu viendzimuma partneru reģistrēšanai

Saeima šodien noraidīja vairāk nekā 10 000 iedzīvotāju parakstītu iniciatīvu par viendzimuma partneru reģistrēšanu.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Pārdomas

  Pārdomas

  Tradīcijas ir kādu pasākumu piekopšana ilgāka laika periodā un šīs darbības varētu dēvēt par tradicionālām . Tā ir cilvēku izvēle . Tas viss būtu attiecināms uz svētku svinēšanu , sporta spēļu norisi , dažādu sarīkojumu organizēšanu u.t.t. Ja Dziesmu svētkus nolemtu organizēt Brīvā dabā , nevis Mežaparka estrādē , tad šādu izmaiņu varētu dēvēt par netradicionālu izvēli . Vai Cilvēces dzīvesziņa ir tradicionāla ? Nē , Tā ir Dabas , vai Dieva dota dzīvesziņa .
 • Patriots

  Patriots

  Kur tie slimie spilgtās lupatās tērptie sadabūja 10000 parakstu. Vai tik nav viltus sarakstiņš
 • Jānis Drīksna

  Jānis Drīksna

  Tas liecina, ka Saeimas vairākumam ir veselīga attieksme tautai svarīgos eksistenciālos jautājumos. Paldies deputātiem, kas neatbalstīja pretdabisku attiecību legalizāciju.
  • Muļķi

   Muļķi

   Jūs domājat, ka tiem kam ir tāda orientācija neļaujot precēties viņa mainīsies. Vai ļaujot viņiem precēties tādu kļūs vairāk tikai tādēļ ka ļāva precēties? Ar tādu novirzi piedzimst un ja nestāv uz sievieti tad nestāv. Vai ja stāv uz abiem tad stāv.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!