1 komentārs

Mediķiem pakāpeniski tiks palielināta samaksa par virsstundu darbu. To paredz Saeimā atbalstītās likuma izmaiņas.

Samaksu par virsstundām sāks palielināt šogad, līdz 2020. gadā mediķiem par virsstundu darbu tiks maksāts dubultā, kā to paredz Darba likums. Veselības ministrijas aplēses liecina, ka pārejas periodā ik gadu šim mērķim papildus būs nepieciešami četri miljoni eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šogad finansējums tiks ņemts no līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem. Bet turpmāk to plānots iekļaut Veselības ministrijas budžetā. Likuma izmaiņas pieņemtas pēc tam, kad, protestējot pret netaisnīgo darba apmaksu, mediķi sāka atteikties strādāt virsstundas, par kurām kopš ekonomiskās krīzes laika netiek maksāts dubultā.

Savukārt tiesībsargs ir vērsies Satversmes tiesā pret Saeimu par to, ka medicīnas darbiniekiem netiek garantētas tiesības uz taisnīgu atlīdzību.

TOP komentāri

  • Irina Kleina
    +1 +1 0

    Irina Kleina

    Lidz tam laikam var aizmirst ko solijusi, bet pasi patuses par valts lidzekliem, nu luk ta.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl