Saeima lemj vidēja termiņa budžetā nepalielināt Levita atalgojumu

Uzklausot Valsts prezidenta Egila Levita aicinājumu, Saeimas vairākums šodien lēma likumprojektā “Par vidēja termiņa budžeta ietvaru 2021., 2022. un 2023. gadam” nepalielināt Levita atalgojumu.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • S

  S

  Lai neviens neraktos lielajās lietās, ko kopā ar budžetu finglierē, medijiem pamet prezidenta (bet ne ministru) algas izmaiņas, lai tautai ir ko pagremot.Cik nācis atklātībā, tad prezidents pirmais sācis runāt par nepieciešamību apturēt palielinājumu, pirms visas runas sākušās, bet tad to noklusēja visi, arī medijiem tas nelikās svarīgi, sak, nebija, par ko ņemties. Tauta necepsies tā, kā tagad.
 • Jan

  Jan

  Te pavisam nav par ko runat. Algu ka prezidentam, ta tiem ministriem vajag samazinat, bet nepalielinat. Ko tad labu vini dara prieks mums? Mes visi stradajam par nabadzigu algu.
 • L.B.

  L.B.

  Cik liels ir Prezidenta atalgojums ? Četri tūkstoši Eiro , vai vairāk ? Tas nav maz , ja salīdzinām ar pensionāru , vai vienkāršo darbu darītāju ienākumiem , bet Prezidents tomēr nav sētnieks . Te var diskutēt , par to , kas būtu , ja vairākus mēnešus darbā neierastos Latvijas Prezidents un Saeimas nama Sētnieks , vai kāds ievērotu , ka viņi abi nav darbā ?! Un Tomēr - Viņš ir Latvijas Prezidents . Valsts akciju sabiedrību Vadātāju atalgojums ir nesalīdzināmi lielāks par Latvijas Prezidenta atalgojumu un gadā sasniedz pat vienu Miljonu Eiro , dažviet , Bet dīvainā kārtā Nevienam ne Saeimā , ne valdībā , ne Valsts kontroles inspekcijā un pat ne žurnālstiem , ieskaitot iedzīvotājus - šis fakts neliekas neloģisks un nerada kādus nebūt satraukumus , kādus tagad var novērot medijos un arī šo mediju rakstu komentāros .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!