Komentāri
Saeima Latvijas prezidentūrai ES par 14 727 eiro iepirkusi ziedus un karogus

Saeima Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības (ES) Padomē pasākumu vajadzībām par 14 727,06 eiro iepirkusi ziedus un ziedu kompozīcijas, kā arī karogus un to statīvus, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā publicētais paziņojums par iepirkumu procedūras rezultātiem.

Saeima, gatavojoties Latvijas prezidentūrai ES Padomē, par 1601,40 eiro no SIA “Abi2”, kas trīs pretendentu konkursā spēja piedāvāt zemāko cenu, iepirkusi 60 galda karodziņu statīvus, kā arī pašus karodziņus, kuri izgatavoti no plāna sintētiska zīda. Tāpat Saeima iepirkusi 60 ES un tās dalībvalstu karogus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt par 13 125,66 eiro Saeima no SIA “Linneja”, kas četru pretendentu konkursā piedāvājusi zemāko cenu, iegādājusies ziedus un to kompozīcijas. Kā aģentūrai LETA skaidroja Saeimas Publisko iepirkumu un juridiskā atbalsta nodaļas vadītājas vietniece Gunita Gremzde, ziedus un to kompozīcijas paredzēts izmantot visā Latvijas prezidentūras ES Padomē norises laikā.
Jau ziņots, ka Latvijas prezidentūra ES Padomē norisināsies nākamā gada pirmajā pusgadā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl