Komentāri

Pielaidi valsts noslēpuma pēdējos gados SAB liedzis vairākiem deputātiem. Īpaši cietusi partija “Saskaņa”, kura nolēmusi vairs nevirzīt savu pārstāvi Saeimas Nacionālās drošības komisijā. Esošās kārtības kritiķi šodien bija sasnieguši priekšlikumus, kuru esence ir atņemt SAB lemšanu par deputātu un ministru pielaidēm, atstājot to pašu tautas kalpu rokās. 

Vairums debatētāju gan apšaubīja, vai Saeimas deputāti ir augstākas varas nesēji kā karaļi monarhijās, kuriem pielaide valsts noslēpumam un citas privilēģijas pienāktos automātiski.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Īpaši aktīvi par pielaižu piešķiršanas maiņu aģitēja Valdis Kalnozols, kuram SAB savulaik pielaidi liedza. Taču priekšlikumā, kas paredzēja nostiprināt SAB pienākumu atklāt informācijas avotus, bija ieviesusies kļūda, kas izsauca kolēģu smieklus.

Nopietni šos un citus priekšlikumus neuztvēra arī Saeimas vairākums, tos vienu pēc otra noraidot. Taču Saeima izlēma mainīt kartību, kādā deputāts vai jebkurš cits cilvēks, kuram atteikta pielaide, šo lēmumu var pārsūdzēt. Turpmāk galīgo lēmumu šajos strīdos pieņems tiesa, nevis ģenerālprokurors.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl