Komentāri

Pašvaldībās nauda, kas nepieciešama skolotāju algām, nonāks šajā gadā. Tomēr Izglītības ministrijai nav nekādas ietekmes uz to, ja pašvaldība negodprātīgi sadala šo naudu, intervijā raidījumā 900 sekundes pauda izglītības ministrs Kārlis Šadurskis.

“Es saprotu tendenci saglabāt darbavietas, taču izglītības sistēmai ir primāri jābūt skolēniem,” sacīja Šadurskis. Tāpat viņš pauda skepsi par pašvaldību iesaisti algu jautājuma risināšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgā atalgojums sarucis ceturtajai daļai pedagogu, pašvaldība sūdzēsies Satversmes tiesā

Pēc dažu nedēļu pārdomām Rīgas pašvaldība tomēr izlēmusi skolotāju algu reformu apstrīdēt Satversmes tiesā. Pašvaldības vadība uzskata, ka reformai nauda atrasta, ietaupot uz galvaspilsētas, sevišķi prestižo ģimnāziju pasniedzēju rēķina.

Tādēļ Rīgā šajā mācību gadā algas sarukušas vairāk nekā ceturtdaļai pedagogu. Izglītības ministrs gan pārmetumus noraida, skaidrojot tos ar pašvaldību vēlēšanu tuvumu.

Video!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl