Komentāri

Šāda iespēja ir īpaši reta, varbūt pat reizi mūžā! Iespēju apskatīt Latvijas Nacionālo mākslas muzeju tikko pēc rekonstrukcijas, bet vēl bez gleznām, piecās dienās izmantojuši vairāk nekā 100 000 apmeklētāju. Muzeja durvis apmeklētājiem tika slēgtas pirms aptuveni pusotras stundas, un nākamreiz tās atdarīs tikai nākamā gada maijā.

Muzeja apmeklējums atvērto durvju dienās bija bez maksas, līdz ar to oficiāla uzskaite, piemēram, pēc biļetēm veikta netiek. Taču pēc darbinieku novērojumiem kopš sestdienas līdz trešdienas rītam bija sasniegta 100 000 robeža.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arī pēdējā dienā pirms muzeja piepildīšanas ar eksponātiem par apmeklētājiem sūdzēties nevar. Rinda gan vairs nav tik liela kā nedēļas nogalē, taču tik un tā ik pa brīdim ir pārdesmit metru garumā.

Foto

Tas nozīmē, ka kopējais apmeklētāju skaits, kas izmantojoši atvērto durvju dienu sniegto ekskluzīvo iespēju, varētu svārstīties ap 120 tūkstošiem. Lai arī sienas ir brīvas, bet telpas tukšas – apmeklētāji atzīst, ka arī tagad atnākuši baudīt mākslu. Mākslu restaurēt.

Unikālā iespēja noslēdzās trešdienas vakarā. Tagad uz muzeju jānogādā ap 40 000 dažādu eksponātu. Tādēļ muzejs nākamreiz durvis vērs tikai nākamā gada maijā. Nākamā gada vasara muzejam varētu būt ļoti karsta, jo visi LNT aptaujātie apmeklētāji pauda pārliecību atgriezties vēlreiz.

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl