Sācies pēdējā brīža ceļojumu piedāvājumu bums. Uzzini, kur ceļot, ja maciņš ir patukšs!

3 komentāri
Sācies pēdējā brīža ceļojumu piedāvājumu bums. Uzzini, kur ceļot, ja maciņš ir patukšs!
Pixabay.com

Pienākusi vasara, un īstais brīdis atvaļinājumam – to iespējams pavadīt, atpūšoties gan šeit pat Latvijā, gan ārvalstu ceļojumā, un šobrīd tūroperatori piedāvā vairākus lētus pēdējā brīža ceļojumus.

Pēdējā brīža ceļojumi dod iespēju ikvienam izvēlēties zemākās cenas ceļojumus un doties ceļā jau rīt vai pēc pāris nedēļām. Dažkārt pēdējā brīža ceļojumi piedāvā īstas pērles – atpūtu kūrortā, pārlidojumu un viesnīcu ar ievērojami atlaidi.

Linda Možeiko
Tūrisma aģentūras “Kolumbs” Mārketinga nodaļas vadītāja

Tūrisma aģentūrā “Kolumbs” vispieprasītākie ir tiešie lidojumi uz siltajām zemēm ar nodrošinātu transportu uz viesnīcu un vietējā pārstāvja pakalpojumiem. Kā arī ļoti pieprasīti ir īsie brīvdienu ceļojumi Eiropā. Mūsu piedāvājumu klāsts ir plašs, mūsu datu bāzē ir vairāk nekā 350 ceļojumu, tāpēc mēs atradīsim ko piemērotu ikvienam klientam.

Pēdējā brīža piedāvājumi ir populāri latviešu ceļotāju vidū, jo ir iespēja ceļot gan uz sen kārotu valsti, gan arī ļauties piedzīvojumam un doties uz vēl neatklātu galamērķi.

Ceļotgribētāji, it īpaši pēdējos mēnešus, ļoti aktīvi rezervē ceļojumus pāris dienas pirms izlidošanas datuma. Viss, kas vajadzīgs, spēja ātri sakravāt ceļojumu somu, norāda Možeiko.

Pēdējā brīža ceļojumi birst kā no “Pārpilnības raga” – iespējams doties teju nedēļu garā atpūtā uz Grieķiju kaut par 277 eiro!

Šobrīd vairākas ceļojumu aģentūras piedāvā vairākus pēdējā brīža ceļojumus, lielākoties uz kūrortiem siltajās zemās.

  • Interneta vietnē “www.pedejaisbridis.lv” regulāri tiek atjaunota informācija par aktuālajiem pēdējā brīža piedāvājumiem čarterceļojumiem, SPA viesnīcām, autobusu tūrēm un kruīziem, kas ceļot gribētājam paver plašas izvēles iespējas. Pēdējā brīža ceļojumus ir iespējams izvēlēties gan, lidojot no Rīgas, gan arī kaimiņvalstīm, kā arī Eiropas lielākajām pilsētām, tāpēc ceļotgribētāji ērti un, ne mazāk svarīgi, ātri var izvēlēties sev vēlamos ceļojumus. Kā liecina informācija mājaslapā, maksa par aptuveni nedēļu garu ceļojumu svārstās no aptuveni 277 eiro. Piedāvājumā ir tādas valstis, kā Grieķija, Bulgārija, Itālija, Melnkalne, Spānija, Turcija, Horvātija un citas siltās zemes. Kā atzīst Možeiko, šīs valstis latvieši īpaši iecienījuši. Papildus minētajām valstīm, vasaras ceļojumu piedāvājumā ir Kipra, Sicīlija, Madeira un Algarves reģiona kūrorti un citi galamērķi.
  • Plašs lēto ceļojumu piedāvājums uz Turciju atrodams pie ceļojumu aģentūra “www.novatours.lv“. Mājaslapā var atrast ceļojumus, kuros iespējams doties kaut tūlīt. Sākot no 305 eiro iespējams izvēlēties sev tīkamāko galamērķi un doties piedzīvojumā jau tagad – jūnija mēnesī.
  • Savukārt mājas lapā “www.celojumubode.lv” atrodama pat tāda ceļojumu “pērle”, kā atpūta Grieķijas lepnumā – Rodas salā. Nedēļu ilgu atpūtu šajā vietā var iegādāties no 289 eiro – samaksā ietilps lidojums, bagāža, transfērs un viesnīca bez ēdināšana. Ceļā var doties 29.jūlijam un Rodas salā pavadīt brīvdienas līdz 5.augustam. Savukārt par 219 eiro ikvienam no 26. jūnija līdz 5.jūlijam ir iespēja atklāt Grieķiju no jauna un doties uz tās ostas pilsētu Saloniki. Piedāvājumā ietilpst lidojums, bagāža, transfērs, lidosta un viesnīca bez ēdināšana.

Ceļojumi tiek piedāvāti ar izlidošanu nākamajā dienā, gan arī nedēļu, gan vairākus mēnešus uz priekšu – iespējas ir daudz un dažādas, atliek vien izvēlēties sev piemērotāko ceļojuma galamērķi. Šobrīd tiek piedāvāti ceļojumi arī jūlija un augusta mēnešos, kā arī rudens periodā. Nereti pēdējā brīdī ir pieejami luksus klases ceļojumi par pēdējā brīža cenām, kas ļaus izbaudīt neaizmirstamas brīvdienas par saprātīgu un pieņemamu budžetu.

Vai plāno izmantot pēdējā brīža ceļojumu šajā vasarā? Saistītais raksts

Rezultāti:
49%

33%

9%

Jau izmantoju šādu iespēju

8%

Nē, jo atvaļinājumā dodos ziemā

Lētu ceļojumu iespējams rezervēt pat ziemas sezonai

Kā norāda Možeiko, šobrīd tūrisma aģentūrā “Kolumbs” ir sākusies arī ziemas sezonas ceļojumu iepriekšpārdošana – atlaides ceļojumiem līdz 50% lētāk. Iepriekšpārdošanas atlaides mudina klientus laicīgāk rezervēt savu atpūtu gan klasiskos, gan arī eksotiskākos galamērķos. Šādas kampaņas noris divas reizes gadā – izsludinot vasaras un ziemas iepriekšpārdošanas. Katru gadu klienti arvien vairāk izmanto iepriekšpārdošanas kampaņu atlaides, jo tieši tad ir īpaši izdevīgi nosacījumi ceļojumu iegādei. Arī šajā sezonā ir vērojama ļoti liela klientu aktivitāte, interesējoties un iegādājoties ceļojumus iepriekšpārdošanā.

Foto: skaistās Grieķijas ainavas!

3 komentāri