Komentāri

Piektdien, 15. jūlijā, Salacgrīvā sācies mūzikas festivāls “Positivus”, kas trīs dienas pulcēs tūkstošiem mūzikas mīļotāju.

Festivāla teritorijā apmeklētāji teltis jau sākuši uzsliet ceturtdien, taču sagaidāms, ka lielākais apmeklētāju pieplūdums būs sestdien, kad uz skatuves kāps vairāki ievērojami mūziķi un grupas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiek lēsts, kas festivāla telšu pilsētiņā šogad varētu apmesties pat līdz 15 000 apmeklētāju.

Foto – Salacgrīvā sākas festivāls “Positivus”

“Positivus” rīkotājs Ģirts Majors LNT Ziņām noraida izskanējušās baumas, ka šis varētu būt festivāla norises pēdējais gads.

Ģirts Majors
“Positivus” rīkotājs

Mums ir ļoti svarīgi tas, lai jaunieši šeit jūt aktuālāko mūziku.

Daudzi vēl tikai dodas uz šo pasākumu, tāpēc pārējiem jāņem vērā, ka Salacgrīvas virzienā uz autoceļiem būs daudz intensīvāka satiksme, nekā ikdienā.

Foto: pirmie kadri no festivāla

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki šodien 13:56

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 1

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl