Sācies augstskolu izlaidumu laiks; pēc dažām nedēļām – varēs sākt pieteikties studijām

0 Komentāru

Augstskolās sācies vasaras izlaidumu laiks. Lielāka rosība gaidāma turpmākajās nedēļās, taču daļa studiju beidzēju varēs lepoties ar saņemtajiem diplomiem jau šodien.

Viņu vidū būs gandrīz 200 Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātes absolventu, kā arī vairāki desmiti šis pašas augstskolas Zobārstniecības fakultātes beidzēju un arī ārvalstu studentu.

Diplomus šodien saņems arī Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes maģistrantūras programmas beidzēji, bet Latvijas Lauksaimniecības universitātē vasaras izlaidumu sērija sākies rīt ar Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultāti.

Savukārt Rīgas Tehniskā universitāte šogad, 155. jubilejas gadā, iecerējusi grandiozu pasākumu, kas 30. jūnijā norisināsies ”Arēnā Rīga”. Pirmo reizi vēsturē notiks vienots visu deviņu fakultāšu izlaidums, un plānots, ka tas vienkopus pulcēs aptuveni 6000 cilvēku.

Savukārt tiem, kuri vēl tikai plāno studēt, atgādinām, ka vienotā pieteikšanās daudzās augstskolās sāksies jau pēc desmit dienām.

0 Komentāru