Komentāri

Augstskolās sācies vasaras izlaidumu laiks. Lielāka rosība gaidāma turpmākajās nedēļās, taču daļa studiju beidzēju varēs lepoties ar saņemtajiem diplomiem jau šodien.

Viņu vidū būs gandrīz 200 Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātes absolventu, kā arī vairāki desmiti šis pašas augstskolas Zobārstniecības fakultātes beidzēju un arī ārvalstu studentu.

Diplomus šodien saņems arī Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultātes maģistrantūras programmas beidzēji, bet Latvijas Lauksaimniecības universitātē vasaras izlaidumu sērija sākies rīt ar Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultāti.

Savukārt Rīgas Tehniskā universitāte šogad, 155. jubilejas gadā, iecerējusi grandiozu pasākumu, kas 30. jūnijā norisināsies ”Arēnā Rīga”. Pirmo reizi vēsturē notiks vienots visu deviņu fakultāšu izlaidums, un plānots, ka tas vienkopus pulcēs aptuveni 6000 cilvēku.

Savukārt tiem, kuri vēl tikai plāno studēt, atgādinām, ka vienotā pieteikšanās daudzās augstskolās sāksies jau pēc desmit dienām.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl