“Sāc raudāt, piečurā bikses…” Ar šādiem vārdiem šis apsargs Madlienā draud iedzīvotājam

11 komentāri

Nesen sociālos tīklus pāršalca kāda iedzīvotāja uzņemts videomateriāls, kurā redzams, kā Madlienas pašvaldības labā strādājošs apsargs ar varu mēģina atņemt telefonu kādam vietējam iedzīvotājam. Kas notika patiesībā?

Stāsta vēsture ir krietni garāka, jo konfliktā cietušā Matīsa māsa ir iesaistīta “ģimenes drāmā”, kurai pa vidu ir bērns. Viss nonācis pat līdz apvainojumiem bērna nolaupīšanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Matīss devies uz pašvaldību, lai nogādātu iesniegumu un saskaņotu tikšanos ar bērnu viņa tēvam. Puisi no kabineta izdzinis ārā apsargs, kurš puisim veltījis vairākas apvainojošas frāzes. Vēlāk ieradusies arī Valsts policija, kura draudējusi Matīsam ar 15 gadu cietumsodu par “bērna nolaupīšanas organizēšanu”. Viņš to filmējis savā telefonā, taču policisti viņam to atņēmuši, izmantojot spēku. Tagad šī lieta nonākusi atklātībā, un paredzams, ka tajā būs vēl daudz jaunu pavērsienu.

Foto:

Skaties video:

TOP komentāri

 • liga
  +7 +7 0

  liga

  Firmai jādomā par apsarga maiņu, jo vairs nav tie laiki, kad tādi varēja strādāt....kauns, ka ir tādi apsargi...
 • Jānis
 • Jautājums
  +5 +5 0

  Jautājums

  Rodas jautājums - kas tā vispār par pašvaldību?! Jebkura pašvaldība tiek uzturēta no iedzīvotāju nodokļiem un tās uzdevums ir kalpot pašvaldības iedzīvotājiem!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl