Kādi būs Latvijas ceļi nākamajos simt gados un kā tos glābt no sabrukšanas? Par to ceļinieku konferencē plāno diskutēt nozares pārstāvji.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Imis

  Imis

  Celu kvalitati labi var redzeet Latvijaa ja salidzina ar arzemeem,piem.,tur uztaisa rigtigu asfaltu kas nav japielabo gadiem ilgi. Te nez kur paliek nauda ka nevar uzlikt kvalitativu asfaltu???
 • SAHS

  SAHS

  JA TAUTA SACELTOS UN PAPURINATU,TADUS LOGINUS,AMERIKUS GNILU...NAUDA BUTU NE TIKAI CELIEM.
 • nu nu

  nu nu

  Lai netērē tos desmitus miljopnus,kas iecerēti it kā drošībai uz ceļiem palielināšanai. Tāpat nekas nedarbojas.Lai samazina to neko nedarītāju armiju kantoros un nauda atradīsies. Ja uzbūvētu KVALITATĪVU ceļu,tad tas rī ilgi stāvētu,bet ko redzam tagad-vienā gadā uzbūvē,nākošā jau lāpa bedres. Tas ir normāli?
 • lasitajs

  lasitajs

  Kur palikusi taa nauda ko pieschkir ES un ko valsts iedala,kur palikusi musu nodokli un cela nodoklis??? Tie zagli ir nozaguschi.Atkal tautai pleesiis 10 aadas.
 • klaipiņš

  klaipiņš

  Sagaidijām kamēr sbrūk un tagad sākam raustīt bikšeles?!
  Nemiet no tiem kuri nolikvidēja ceļu fondu,no tiem kuri ierāva nāsīs visu eiropas doto naudu ceļu uztrēšanai un būvei...
  Aplaupot savu Tautu un uzspiežot tai arvien jaunus nodokļus,valdīšana panāks tikai to ka jaunie aizbrauks...vecie apmirs[nu tas lielos kungus tikai iepriecina]....tā ka ceļi no tā neko neiegūs..Tā ka mīļā Tauta,sāciet jau laikus staigāt kājām...jo drīz būs privātie ceļu posmi,kur par katru km.būs jāmaksā plus pie ceļu un transporta nodevas....
 • vija

  vija

  Ja samazinas visu ierednu lielas algas tad prieks celiem kaut kas sanaks un ari no tam naudam ko notere valdosie loti daudz kas iznak.K a kadreiz kad valdibai vajadzeja naudu atnema pensionariem tagad,lai samazina algas musu kungiem,kas dzivo uz musu rekina.
 • ilze

  ilze

  pie sadas celju buves kada ir muslaikos,celju Latvija nebus jau tuvakaja desmitgadee kur nu vel pec 100 gadiem

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!