Sabiedrībā zināmi cilvēki piedalīsies labdarības izsolē Mātes piena bankas izveidei

0 Komentāru
Sabiedrībā zināmi cilvēki piedalīsies labdarības izsolē Mātes piena bankas izveidei
PUBLICITĀTES FOTO

Mazumtirgotājs “Rimi Latvia” un Bērnu slimnīcas fonds no 27. maija līdz 3. jūnijam sociālajos tīklos rīkos labdarības izsoli, kurā Latvijas sabiedrībā zināmi cilvēki izsolīs dažādus priekšmetus un pārsteigumus, informēja mazumtirgotāja pārstāvji.

Visi izsolē gūtie ienākumi tiks ziedoti Latvijā pirmās Mātes piena bankas izveidei, lai nodrošinātu, ka izdzīvošanai tik svarīgo mātes pienu saņem arī tie priekšlaikus dzimušie bērniņi, kuru māmiņām piena nav.

Šodien labdarības izsoli atklās dziedātāja Marta Grigale, kura izsolīs savu muzikālo apsveikumu kādos īpašos svētkos, bet 28. maijā aktrise Dārta Daneviča piedāvās latviešu dizaina tērpu no zīmola “Pixie Won’t Play”. Tāpat izsolē piedalīsies motosportists Matīss Karro, kurš izsolīs savu motokrosa kreklu, Sibilla Šlēgelmilha piedāvās vairāksolīšanai īpašu paklāju no ceļojuma uz Maroku, bet sacīkšu braucējs Reinis Nitišs izsolīs savu sacīkšu cimdu no 2019. sezonas rallijkrosa posma, kurā ieguva trešo vietu.

2. un 3. jūnijā izsoli noslēgs Signe Meirāne ar pavārgrāmatu un pašas ceptiem gardumiem un modes mākslinieks Kašers, kurš izsolīs sava zīmola kleitu. Labdarības izsoles tiek rīkotas “Rimi” domvežu privātajos Instagram kontos, norises kalendārs pieejams rimi.lv/pienabanka.

“Šīs labdarības akcijas laikā redzam, ka mūsu komanda kļūst lielāka, par ko esam bezgala priecīgi un pateicīgi! Mātes piena banka bērniem būs ļoti vērtīgs palīgs un atbalsts garajā ceļā uz veselību un augšanu lieliem, savukārt priekšlaikus dzimušo bērnu vecāki noteikti varēs justies drošāk, zinot, ka šāda veida palīdzība bērniņam ir pieejama arī Latvijā,” teica Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa.

“Rimi Latvia” sabiedrisko attiecību vadītājs Juris Šleiers teica, ka kopīgiem spēkiem bērniem var sākt dot iespēju sākt savu dzīvi kvalitatīvi. “Esam patiešām priecīgi, ka mūsu idejai rīkot labdarības izsoli tik labprāt atsaukušies gan sportisti, gan mākslinieki. Reizēm vajadzīgs tikai iedvesmojošs piemērs, lai aizsāktu labas pārmaiņas. Savukārt vairāksolītājiem šī ir lieliska iespēja ne tikai iegūt savā īpašumā kādu simbolisku priekšmetu, bet arī palīdzēt spert lielu soli pretī mūsu kopīgajam mērķim,” teica Šleiers.

Jau ziņots, ka Bērnu slimnīcas fonds kopā ar “Rimi Latvia” un atbalstītājiem “Happy un “Philips”/”Aventa” sācis ziedojumu kampaņu “Katra lāsīte palīdz augt!”. Kopējās Mātes piena bankas izmaksas ir 150 000 eiro, un tā atradīsies Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Neonatoloģijas klīnikā. Ziedot Mātes piena bankas izveidei iespējams ziedojumu kastītēs “Rimi” veikalos un “Rimi” e-veikalā (www.rimi.lv), ziedojot savu Mans Rimi naudas uzkrājumu, kā arī Bērnu slimnīcas fonda mājaslapā (https://www.bsf.lv/lv/ziedot/kam-ziedot/mates-piena-banka).

0 Komentāru