Komentāri

Madaru Apsi jaunieši pazīst kā izveicīgu skeitbordistu, bet šodien viņš sevi rādīja neparastā ampluā – skolā vadīja  angļu valodas stundu. Viņš ir viens no 20 dažādu jomu izcilniekiem, kas šajā nedēļā dodas uz Latvijas skolām un stāsta bērniem, kā mācību solā iegūtās zināšanas vēlāk palīdz dzīvē. 

Pirmdienas angļu valodas stundā Olaines 1.vidusskolas skolēni šorīt savas skolotājas vietā klases priekšā ieraudzīja Madaru Apsi – pirmo latviešu profesionālo skeitbordistu. Apse iejutās pedagoga ādā, piedaloties Iespējamās misijas akcijā Iedvesmo mācīties, kuras laikā vairāki zināmi savas jomas profesionāļi dodas uz Latvijas skolām un stāsta par savu darbu un ceļu līdz panākumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Madara vadītā nodarbība bija 35 minūšu gara un tās laikā viņš pastāstīja, kā sācis nodarboties ar skeitbordu un kas ietilpst viņa darba pienākumos – bieža ceļošana un sponsoru reklamēšana ir tā pamatā. Pēc novadītās stundas bērniem bija arī iespēja uzdot jautājumus.

Šāda stunda skolēniem patika – varēja ne tikai iegūt slavenā skrituļdēļotāja autogrāfu, bet arī kaut ko iemācīties.

Savā pieredzē ar bērniem akcijas laikā dalīsies dažādu jomu pārstāvji, piemēram, kvantu fiziķis Vjačeslavs Kaščejevs, mūziķe Ilga Reizniece, baņķieris Reinis Rubenis. Vienlaikus arī turpinās pieteikšanās izglītības programmai Iespējamā misija, kurā gaidīti mērķtiecīgi jaunieši, kuri vēlas kļūt par iedvesmojošiem skolotājiem un veicināt savu personīgo izaugsmi.

Lasi vēl