Sabiedrība Olimpiskās komitejas darbu vērtē kā visai viduvēju, liecina aptauja

0 Komentāru
Sabiedrība Olimpiskās komitejas darbu vērtē kā visai viduvēju, liecina aptauja

Vasaras olimpiskās spēles bija ne tikai sporta svētki. Tās parādīja arī problēmas Latvijas sporta nozarē. Pēdējā laikā daudz vairāk runāts par Latvijas funkcionāru darbību, nepieciešamajām izmaiņām nozarē, kā arī par finansējumu un darījumu caurspīdīgumu. Kā iedzīvotāji vērtē Latvijas Olimpiskās komitejas darbu?

Pētījumu aģentūras TNS veiktā interneta aptauja rāda, ka sabiedrība komitejas darbu vērtē ar 4.7 punktiem no desmit iespējamiem, kas ir salīdzinoši zems rādītājs.

Salīdzinoši augstāku vērtējumu (7 un vairāk punkti) snieguši vien 15% aptaujāto. Vidēju vērtējumu (5 vai 6 punkti) snieguši 29% iedzīvotāju. Viszemāko vērtējumu (1 līdz 4 punkti) snieguši 36% iedzīvotāju. Piektā daļa (20%) iedzīvotāju nav pauduši konkrētu viedokli šajā jautājumā.

Runājot par sapurināto sporta nozari pēc olimpiskajām spēlēm, tad šodien Latvijas Peldēšanas federācijas biedri lems par neuzticības izteikšanu federācijas prezidentam Kasparam Ponem. Viņš uz ilgu laika periodu bija devies uz olimpiskajām spēlēm Riodežaneiro, savukārt uz tām netika Latvijas peldētājas Aļonas Ribakovas treneris Germans Jakubovskis, kurš dalībai spēlēs bija akreditēts.

Video

0 Komentāru