7 komentāri

“Oligarhu lietas” parlamentārās izmeklēšanas komisija Saeimā strādā jau četrus mēnešus. Kā mūsu valsts iedzīvotāji vērtē deputātu darbu?

10 punktu skalā iedzīvotāji “Kantar TNS” veiktajā aptaujā komisijas darbu vērtē zemu – vien ar 2,7 punktiem. Augstu vērtējumu (7 līdz 10 punkti) deputātu darbam ir sniedzis tikai 1% iedzīvotāju. Vidēji (ar 5 un 6 punktiem) to vērtējusi desmitā daļa (11%), savukārt zemāko vērtējumu (1 līdz 4 punkti) sniedzis vairākums – 70% iedzīvotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

  • ALENS DELONS
    +3 +3 0

    ALENS DELONS

    Tas ir kārtējais fars.Sudrabair tur ielikta speciāli lai visu notušētu.Par kādām summām mēs varam tiukai minēt. OLIGARHIEM NAUDAS DAUDZ.
  • Raitis Rikmanis
  • Anda Zahovska

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl