Komentāri

Īrijas zemo cenu lidsabiedrība “Ryanair” sākusi nesen izziņoto reisu atcelšanu.

Aviokompānija atceļ vismaz 2000 reisu jeb 2% no visiem lidojumiem, – šis lēmums skāris arī atsevišķus lidojumus uz Latviju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atcelti arī piektdien, 22. septembrī, plānotie reisi no Rīgas uz Londonu un atpakaļ. “Ryanair” skaidro, ka šāda situācija izveidojusies, jo pieļautas kļūmes darbinieku atvaļinājumu plānošanā, un tas radījis haosu. Pasažieri par atceltajiem lidojumiem tiek informēti elektroniski, un viņiem tiek piedāvāts vai nu izvēlēties reisu citā laikā, vai arī saņemt kompensāciju.

Eiropas Savienības transporta komisāre ir īpaši uzsvērusi, ka “Ryanair” ir pienākums ievērot visas pasažieru tiesības atbilstoši savienības normām. Līdzīgu paziņojumu, ņemot vērā, ka lidojumu atcelšana skar Rīgu, gatavo arī Patērētāju tiesību aizsardzības centrs.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl