Rūpēs par iedzīvotāju veselību nedrīkst samazināt akcīzes nodokli alkoholam, uzskata LĀB prezidente

Alkoholam ir ļoti negatīva ietekme uz iedzīvotāju veselību, tāpēc akcīzes nodoklis tam nedrīkst tikt samazināts, šādu nostāju LETA pauda Latvijas Ārstu biedrības prezidente, ģimenes ārste Ilze Aizsilniece.

Atpakaļ uz rakstu

24 komentāri

 • Andris Daugiallo

  Andris Daugiallo

  Varbūt mazāk dzers krutkas,būs veselāki,dzīvespriecīgāki,mazāk darba ātrajiem,policijai,vid un utt.
 • Inguna Dzeguze

  Inguna Dzeguze

  Ir pilnīgi skaidrs, ka pēc tā, kā Igauņi samazina akcīzes nodokli alkoholam, neviens Igaunis nebrauks uz Latvijas robežas veikaliem pirkt alkoholu, jo vairs nebūs izdevīgi. Tie kvantumi alkohola, kas nonāca pie Igauņiem un somiem tiešām ir mega iespaidīgi un Latvijā palika milzu nauda, tagad, ja mūsējie paliks pie saviem akcīzes noteikumiem, tad visa pierobeža atkal "izmirs". Bēdīgi, bet fakts.
 • Ivy Jarik'sMom

  Ivy Jarik'sMom

  Aicinu pievienoties FB grupai - Наконец-то United Latvija. Ļoti gaidām Ingūnu Sudrabu šajā grupā lai uzdot dažus jautājumus. Grupa domāta cilvēkiem, kuri vēlas draudzīgu Latviju! Noteikti tiem latviešiem, kuri apzinās, ka Latvju zemē dzīvo arī cilvēki ar citu dzimto valodu. Un šie līdzpilsoņi Latvijas labā strādā, sporto, mīl, dzemdē bērnus un Latvija ir arī viņu DZIMTENE. Un citas dzimtenes šiem cilvēkiem nav un nebūs. This group is for Latvians and ex-Latvia residents, who still care about 🇱🇻 from afar. Your help and inviting other Latvians will be appreciated. Эта группа также и для русских, которые готовы вежливо и терпеливо общаться с соседями по стране, в том числе и на гос.языке. Aicinām visus draugus un draugu draugus, kuri vēlas likt beigas segregācijai Latvijas iedzīvotāju vidū. Par kopīgu , draudzīgu Latviju, kurai ir nākotne! Прошу приглашать всех друзей и знакомых, которые готовы к диалогу и дружбе!
 • Juris Bickovskis

  Juris Bickovskis

  Vajag palielināt alkohola cenu vismaz 5x! Tad sāks domāt- pirkt maizi un alu, vai maizi un desu.
  • Janis Kasinskis

   Janis Kasinskis

   Juris Bickovskis perkot tikaiaizi ar desu valsts kase nenak naudina :) ja samazinas akcizes nodokli un alkahols bus letaks neka kaiminu Valstis, tad ari tie brauks iegadaties to, un tada veida no citam valstim ieplust daudina musu valsti.
  • Juris Bickovskis
 • Āris Lipskijs

  Āris Lipskijs

  Nu ,Vitiņ,tāda ir dzīve!Skatoties uz citām var vispār nedzert,bet lūkojoties uz citām,litrs var būt par mazs!😂😂😂😂😂😂
 • Ri Hard
 • Vita Skurba

  Vita Skurba

  JUMS VISIEM GRIBĀS DZERT ALKOHOLU, TAD, TAS IR NĀVES SMADZENES.
 • Lauris Beska
 • Līvija Tutāne

  Līvija Tutāne

  JA RŪPĒTOS PAR VEXELĪBU,NEVIS BUDŽETU,TAD TAISNI LABI,KA SAMAZINA,MAZĀK PA TOČKĀM VAZĀSIES,BŪS IEXPĒJA PIRKT LEGĀLI,BET,VEXELĪBAS VĀRDĀ JAI VAR VISU KO TEIKT,IDEĀLĀ VARIANTĀ,DZERT VISPĀR KAITĪGI ...
 • Liāna Mauriņa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!