Rundāles pils franču dārzā sestdien notiks rudens stādu un dārza preču tirgus

0 Komentāru
Rundāles pils franču dārzā sestdien notiks rudens stādu un dārza preču tirgus
PUBLICITĀTES FOTO

Līdz ar rudens tuvošanos Rundāles pils franču dārzā sestdien, 11. septembrī, notiks rudens stādu un dārza preču tirgus, Skaties.lv informēja pasākuma rīkotāju pārstāvji.

Tradicionālais stādu un dārza preču tirgus notiks 11. septembrī no plkst. 10.00 līdz 17.00, Rundāles pils franču dārzā. No plkst. 10.00 līdz 14.00 pasākumu bagātinās septiņi pūtēju orķestri no dažādām Latvijas pilsētām.

Ikviens ir aicināts apvienot dārza apskati un iepirkšanos muzikālu priekšnesumu pavadībā.

Pasākuma rīkotāju pārstāvji norāda, ka rudens ir piemērotākais laiks savu stādījumu plānošanai un ieceru īstenošanas sākšanai, izvēloties un iegādājoties ziemcietes un košumkrūmus, augļkokus un ogulājus, kā arī augu stādīšanai.

Tirdziņā būs sastopami vairāk nekā 30 tirgotāju, kuru piedāvājumā būs augļu koki, ogulāji, dekoratīvie koki un krūmi, daudzgadīgās puķes un citi stādi, kā arī dārza kopšanā noderīgi instrumenti, dažādi dekori un pīti grozi.

Pasākuma laikā varēs noskatīt un nopirkt  augus vai dārzam nepieciešamos priekšmetus, kā arī saņemt padomus un konsultācijas no pieredzējušiem stādaudzētājiem.

Tirgus laikā svētku noskaņu radīs septiņi lieliski pūtēju orķestri – “Skaistkalne”, “Rīga”, “Cēsis”, “Smiltene”, “Liepāja”, “Dekšāres” un “Dobele”.

Centrālajā laukumā darbosies stādu novietne, kur būs iespējams uz noteiktu laiku atstāt pirkumus, lai bez smagām nastām varētu izstaigāt rožu dārzu un apskatīt citus parka stādījumus – Hortenziju bosketu, Zilo bosketu un Sarkano dobi, Piknika laukumu un ornamentālo parteru.

Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā muzeja mājaslapā.
0 Komentāru