Komentāri
“Rūķi, es ļoti vēlos lelli!” Rīgā durvis ver labdarības namiņš, kur katrs var piepildīt maznodrošināto ģimeņu bērnu sapņus
Pateicoties Latvijas iedzīvotāju un viesu atsaucībai, kopš 2012. gada “Laimas” labdarības namiņā iepriecināti vairāk nekā 3 700 bērnu visā Latvijā (LETA)

Piektdien, 24. novembrī, durvis vēris “Laimas” labdarības namiņš, kas jau sesto gadu pēc kārtas aicina Latvijas iedzīvotājus un viesus piepildīt Latvijas maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērnu sapņus par sen kārotām Ziemassvētku dāvanām.

Pateicoties Latvijas iedzīvotāju un viesu atsaucībai, kopš 2012. gada ”Laimas” labdarības namiņā iepriecināti vairāk nekā 3 700 bērnu visā Latvijā, bet šogad kopīgiem spēkiem svētku prieku plānots ienest 1 600 bērnu sirdīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa kundze Iveta Vējone, rādot piemēru un izsakot aicinājumu citiem, pirmā izvēlējās bērnu radīto kartīti no “Laimas” labdarības namiņa un sarūpēs dāvanas Anspoku trīs bērnu ģimenei.

Iveta Vējone
Valsts prezidenta kundze

Ziemassvētki kā bērniem, tā pieaugušajiem ir laiks, kas liek ne tikai noticēt, bet arī pašiem radīt brīnumu sev un saviem tuvajiem. Tomēr ir daudzas ģimenes, kurām ir nepieciešama mūsu palīdzība Ziemassvētku sapņu piepildīšanā. Man ir patiess prieks jau trešo gadu piedalīties šajā sirsnīgajā projektā un es ticu, ka šogad mēs kopīgiem spēkiem spēsim iepriecināt vēl vairāk bērnu sirsniņas visā Latvijā.

Toms Didrihsons
”Orkla Confectionery & Snacks Latvija” valdes priekšsēdētājs

Jau sešus gadus mūsu uzņēmums gada nogalē ar Latvijas iedzīvotāju un viesu atbalstu ienes gaišumu maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu ikdienā, piepildot bērnu kvēlākos sapņus par sen kārotajām dāvanām. Šogad labdarības projektu esam padarījuši vēl pieejamāku. Tie, kuri vēlas piedalīties projektā, bet nekādi nepagūst apmeklēt namiņu Rīgas centrā, var izvēlēties kartīti ”Laimas” labdarības namiņa mājaslapā.

Projekta mājaslapā “Laimasnamins.lv” ikviens var ērti apskatīt daļu no kartītēm, kuras ir sagatavojuši bērni, iepazīties ar informāciju par kartītes autoru, kā arī izlasīt, kādi ir bērnu Ziemassvētku sapņi. Tāpat mājaslapā ikvienam būs iespēja sekot līdzi, cik dāvanu jau ir sarūpēts un cik daudz bērnu vēl gaida savas vēlmes piepildāmies. Izvēloties kartīti tiešsaistē, sarūpētā dāvana būs jānogādā uz ”Laimas” labdarības namiņu Rīgā, pie ”Laimas” pulksteņa.

Lai gan daudzi bērni vēlas Ziemassvētkos saņemt modernās viedierīces, tomēr starp izteiktajām vēlmēm ir arī tādas lietas kā uzvalks izlaidumam, brilles redzes uzlabošanai, akvārijs ar zivtiņām, bruņurupucis, biļetes uz operu, kā arī skolas somas, ziemas apģērbs un apavi, kā arī daudz citas sirsnīgas vēlmes.

“Laimas” labdarības namiņš šogad uzņems viesus no 24. novembra līdz 23. decembrim. Tas būs atvērts katru dienu no plkst. 10.00 līdz plkst. 20.00.

SIA “Lieliska dāvana”: drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

SIA "Lieliska dāvana": drošs un stabils uzņēmums, kas pilda klientiem dotās saistības!

Meklējot dāvanas gada skaistākajiem svētkiem, uzņēmums “Lieliska dāvana” aicina iedzīvotājus tik populārās dāvanu kartes iegādāties tikai pie uzticamiem un drošiem uzņēmumiem – jau vairāk nekā sešus gadus Latvijas tirgū tāds ir arī lielākais dāvanu karšu tirdzniecības uzņēmums, nacionālais dāvanu eksperts “Lieliska dāvana”.

Lasi vēl