3 komentāri

“Rudens ir sācies tikai tad, kad redzi ielu slaucītājus dusmojamies uz koku!” – secina TV3 Ziņu operators Dzintars Rudzītis, kura videoreģistrators iemūžinājis – jā, rudens tiešām ir klāt!

Taisnības labad jāpiebilst, ka video uzņemts pavisam nesen, šoruden – lai jūs nemulsina reģistratorā norādītais 2014. gads, tas tur ir tādēļ, ka “reģistrators” nav noregulēts pareizi.

TOP komentāri

 • Ligita Godlevska
  +3 +3 0

  Ligita Godlevska

  Varētu pagaidīt, kad nobirst visas lapas un tad sagrābt. Citādi izskatās smieklīgi, nokrīt lapiņa un jāsavāc, tā ir kā tās piesārņotu vidi. 😯
 • Kukainiite
 • Kristīne Kļaviņa
  0 0 0

  Kristīne Kļaviņa

  Tas vel nieks.es redzeju ka seknieks krata koku zaru un lapas nokrata,sagrapsta un krata talak.tadu kuriozu lkm tik 1reiz gada redz...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl