Rudens klāt, esiet vērīgi! Nenobrauciet dzīvībiņu, kas mēģina sildīties un paglābties!

11 komentāri
Rudens klāt, esiet vērīgi! Nenobrauciet dzīvībiņu, kas mēģina sildīties un paglābties!
Foto avots: facebook.com/automalinovka

Nu jau arvien uzstājīgāk un pārliecinošāk sevi piesakot ziemīgiem laikapstākļiem, sociālajos tīklos parādās atgādinājumi un aicinājumi šoferīšiem – pirms agrajās rīta stundās un aukstajos vakaros iedarbiniet savus spēkratus, pārliecinieties, vai zem tiem neglābjas un siltumu nemeklē kāda maza dzīvībiņa!

Dzīvnieku draugi aicina it visus veltīt mirkli laika, lai pārliecinātos par to, vai kāds ielas mincītis nav paslēpies zem riteņiem vai, kas arī iespējams, – ielīdis vēl kaut kur citur, piemēram, pie automašīnas dzinēja.

Dalieties ar šo ziņu – varbūt šis atgādinājums izglābs kādu mazu četrkāji!

Laika ziņas

TOP komentāri

 • NJ

  NJ

  Kad būsi vecs un senils, čurāsi biksēs ,varēsi gulēt kur bērni vai radi tevi iemetīs.
 • runcis
 • delveris13
  +7 +7 0

  delveris13

  Tikai mentāli un garīgi nabadzīgs personāžs var gausties par to , ka nepieciešams atvēlēt īsu mirkli lai pārliecinātos vai , kāds mincis nesēž zem autiņa .
  Nespēja saprast to ka mazajiem minkām ir tādas pašas tiesības uz dzīvību vien jau liecina par novirzi , kura radusies nepilnvērtīgas audzināšanas rezultātā ... nelabvēlīgas ģimenes apstākļos un tt .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl