Komentāri

Televizors, dators, planšete – tās var kļūt par vienīgajām bērnu nodarbēm rudens brīvlaikā, ja vecākiem trūkst iespēju, kā nodarbināt savas jaunāko klašu atvases.

Vecāku organizācijas mammamuntetiem vadītāja norāda, ka jautājums, kur likt bērnu, skolēnu brīvlaikā ir ļoti aktuāls daudziem vecākiem – īpaši tiem, kuru darba devēji nav atsaucīgi un nepieļauj iespēju paņemt bērnus līdzi uz darbu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Speciālisti iesaka lūgt palīdzību ne vien radiem, bet arī kaimiņiem un draugiem, jo sliktāk ir bērnu atstāt vienu pašu.

Pētījumu aģentūras TNS veiktā aptauja liecina, ka 48% darba ņēmēju ir iespēja savienot darbu ar ģimenes dzīvi, tas nozīmē arī palūgt brīvu svētku dienu, paņemt līdzi bērnu uz darbu vai strādāt no mājām, bet 43% darba ņēmēju šādas iespējas nav.

Uzņēmumi pārsvarā piedāvā iespēju samainīt darba grafiku vai arī paņemt oficiālu brīvdienu, ko pavadīt ar bērnu. Atsevišķu bērnu istabu vai pieskatīšanas centru gandrīz nav.

Vecākiem, kuru bērni tomēr paliek mājās vieni, iesaka pārrunāt dažādas bīstamas situācijas, redzamā vietā piestiprināt tālruņa numurus, pa kuriem zvanīt, ja gadījusies krīzes situācija, un pašiem vairākas reizes dienā zvanīt bērniem, lai pārliecinātos, ka viss ir kārtībā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl