Komentāri

Ar uzņēmumu, kas veiks Inčukalna sērskābā gudrona dīķu sanācijas darbu otro posmu, līgumu varētu noslēgt jau šoruden – septembrī vai oktobrī.

Otrās kārtas darbiem ir pieejami arī vairāk nekā 24,8 miljoni eiro Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzekļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban pieteikušies ir divi uzņēmumi – pilnsabiedrība “Inčukalns Eko” un AS “A.C.B.”. To, kurš, galu galā, veiks darbus, izvēlēsies Valsts vides dienests.

Nepatīkamas ainas – piesārņojums Inčukalnā

Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēdes ietvaros politiķi otrdien devās uz Inčukalnu – skatīt, kas padarīts sērskābo gudrona dīķu sanācijas sakarā kopš 2016. gada.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl