Komentāri

Ar uzņēmumu, kas veiks Inčukalna sērskābā gudrona dīķu sanācijas darbu otro posmu, līgumu varētu noslēgt jau šoruden – septembrī vai oktobrī.

Otrās kārtas darbiem ir pieejami arī vairāk nekā 24,8 miljoni eiro Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) līdzekļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban pieteikušies ir divi uzņēmumi – pilnsabiedrība “Inčukalns Eko” un AS “A.C.B.”. To, kurš, galu galā, veiks darbus, izvēlēsies Valsts vides dienests.

Nepatīkamas ainas – piesārņojums Inčukalnā

Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisijas sēdes ietvaros politiķi otrdien devās uz Inčukalnu – skatīt, kas padarīts sērskābo gudrona dīķu sanācijas sakarā kopš 2016. gada.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl