Komentāri

Akcionāru nesaskaņas var kavēt dzelzceļa projekta “Rail Baltica” laicīgu pabeigšanu un Eiropas Savienības (ES) finansējuma apgūšanu, tā intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” teica Baltijas valstu kopuzņēmuma “RB Rail” valdes priekšsēdētāja Baiba Rubesa.

“Finansējums ir viens no lielākajiem riskiem. Tas finansēšanas mehānisms ir uzstādīts ar ļoti skaistu virsrakstu “Use it or lose it” jeb “Izmanto vai zaudē”. Pagaidām mēs iekļaujamies  aktivitātēs, nav pamata domāt, ka mēs varētu zaudēt. Bet mēs kavējamies vienā īpašā nosacījumā, kas ir par to, kā veidot integrētu organizāciju, lai varētu projektu ieviest. Ir dažas citas lietas, kur mēs kavējamies paveikt darbu atbilstošā veidā, lai var pielietot būvprojektēšanai. Te iet runa par dažādiem procesa tehniskajiem nosacījumiem”, skaidro Rubese.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus Rubese nekomentē “RB Rail” Igaunijas un Lietuvas akcionāru balsojumu par viņas atstādināšanu no vadītājas amata, norādot, ka nebija klāt akcionāru sapulcē, tāpēc nevar komentēt akcionāru izvēli. Viņa gan atzīmē, ka regulāri nākas saskarties ar visu trīs Baltijas valstu akcionāru interesēm un velmi iejaukties lēmumu pieņemšanā.

Tāpat viņa uzsver, ka ka akcionāriem būtu jāstrādā konstruktīvi un integrēti, lai nekavētu vairāk nekā piecu miljardu eiro vērto investīciju projektu. Rubesa atgādināja, ka ES finansējums projektam ir 85%, bet katra no dalībvalstīm sedz 5% no nepieciešamo investīciju apmēra, taču kavēšanās ar projekta realizāciju var samazināt ES finansējuma apmēru.

 

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl