1 komentārs

Viena no Latvijas senākajām augstskolām – Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) – svin 155. jubileju.

Jubilejas nedēļā notiek vairāki nozīmīgi pasākumi, tostarp RTU vēstures muzeja atklāšana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Augstskolas vēsture sākās 1861. gadā ar cara Aleksandra otrā pavēli par skolas izveidi. Kopumā RTU savas pastāvēšanas vēsturē var lepoties ar 140 tūkstošiem absolventu. Dažādos laikos RTU saukta arī par Rīgas Politehnisko augstskolu un Politehnisko institūtu.

Svinot savu 155. jubileju, otrdien, 10. oktobrī atklāta arī RTU Vēstures muzeja ekspozīcijas zāle, Kronvalda bulvārī.

Leonīds Ribickis
RTU rektors

Pēc gadiem 20 ārzemnieki un vietējie studenti būs līdzsvarojušies, mums ir 15 tūkstoši studentu, un tas ir optimāls skaitlis.

RTU 155 gadu jubilejas nedēļā notiek zinātniska konference, tiek godināti profesori, rektori un akadēmiķi. Tāpat notiks svinīga RTU Senāta sēde, bet 14. oktobrī – jubilejas kulminācija, svinīgais sarīkojums un balle.

TOP komentāri

  • Lùcija Berķe
    +1 +1 0

    Lùcija Berķe

    Daudz laimes 155.DZIMSHANAS DIENÀ!
    GARASPÈKU,GRIBASSPÈKU,VEIKSMI!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl