RTU studenti gavilē! “Arēnā Rīga” notiek vērienīgākais izlaidums Latvijas vēsturē

18 komentāri

Piektdien, 30. jūnijā, “Arēnā Rīga” notiek vērienīgs Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) absolventu izlaidums, kurā vienlaikus diplomus saņems 1343 bakalaura un maģistra studiju līmeņa absolventi.

Lielais izlaidums notiek, ieskandinot RTU 155. jubileju. Izlaidumā kopumā piedalās aptuveni 6000 cilvēku. Pirmo reizi Latvijā RTU rīko vienoto izlaidumu visām universitātes fakultātēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izlaidumā sumina studentus no septiņām valstīm – tādām kā Panama, Brazīlija, Pakistāna, Indija un citām. Studentus sveikt ieradies arī premjerministra Māris Kučinskis.

RTU studenti gavilē un svin vērienīgāko izlaidumu Latvijas vēsturē!

Plašāk skatieties LNT Ziņās plkst. 17.50 un plkst. 20.00, kā arī TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Video: LNT Ziņu sižets

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl