Komentāri

“Rezidentūras finansējums no valsts ir niecīgs, un rezidents saņem kaunpilnu algu. Faktiski par šo algu viņš nevar izdzīvot. Tas nozīmē, ka rezidentam kaut kur papildus jāstrādā, kas, protams, traucē izglītības procesu,” LNT raidījumam “900 sekundes” norādīja Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) rektors, profesors, medicīnas zinātņu doktors Jānis Gardovskis.

Saistībā ar veselības nozares budžetu Gardovskis pauž bažas, ka līdz šim neviens no darba grupas piedāvājumiem neatrisinās problēmas veselības aprūpē un naudas būs par maz.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Jānis Gardovskis
RSU rektors, profesors, medicīnas zinātņu doktors

Viens ir skaidrs – veselībai naudas trūkst, un mēs esam zemākajā līmenī Eiropā. Ir jāsaprot, kā veidojas veselības budžets – tās ir faktiski izmaksas pakalpojumiem, plus algas, plus administrēšana. Veselība ir ļoti dārga, un man ir bailes, ka ne viens, ne otrs no risinājumiem neatrisinās šo lielo naudas trūkumu.

Pērn RSU medicīnas programmās konkurss uz vienu budžeta vietu bija 3-10 interesenti. Pieprasītākie jaunie speciālisti – anesteziolo- ^gi, reanimatologi, ginekologi, dzemdību spec.

Pērn RSU medicīnas programmās konkurss uz vienu budžeta vietu bija 3 līdz 10 interesenti. Pieprasītākie jaunie speciālisti ir anesteziologi, reanimatologi, ginekologi un dzemdību speciālisti

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl