RPP sāk dienesta izmeklēšanu par policista neadekvātu komentāru Facebook pēc lidmašīnas traģēdijas Krievijā

7 komentāri
RPP sāk dienesta izmeklēšanu par policista neadekvātu komentāru Facebook pēc lidmašīnas traģēdijas Krievijā
AFP/SCANPIX

“Nekas traks, jo lielākā daļa bija Krievijas pilsoņi,” – pēc šāda komentāra sociālajā tīklā Rīgas Pašvaldības policistam (RPP) draud lielas nepatikšanas. Neadekvāto komentāru pamanījuši ne vien sociālo tīklu lietotāji, bet arī RPP, kas tagad uzsākusi dienesta izmeklēšanu par to.

Policists veicis ierakstu sakarā ar traģēdiju Krievijā 19. martā – naktī no 18. marta uz 19. martu Krievijas dienvidos, Rostovā pie Donas, notika negadījums – avarēja aviokompānijas FlyDubai pasažieru lidmašīna Boeing 737-800. Bojā gāja visi 55 pasažieri un septiņi apkalpes locekļi.

“Šī traģiskā notikuma sakarā viens no Rīgas pašvaldības policijas darbiniekiem sociālajos tīklos izteica nepieņemamu komentāru par notikušo katastrofu,” informē RPP priekšnieks Juris Lūkass.

Lūkass norāda, – apzinoties savu neatbilstošo rīcību, darbinieks izdzēsis komentāru, kā arī atvainojas par izdarīto un izsaka līdzjūtību bojāgājušo tuviniekiem.

“Ņemot vērā komentāra saturu, es, Rīgas pašvaldības policijas priekšnieks Juris Lūkass, nosodu darbinieka rīcību. Vēlos paust nožēlu un atvainoties par Rīgas pašvaldības policijas darbinieka rīcību, kas ir pretrunā ar Rīgas pašvaldības policijas darbības pamatprincipiem,” tā Facebook paziņojis RPP priekšnieks.

Par komentāru, kas diskreditē Rīgas pašvaldības policiju, uzsākta dienesta pārbaude, lai izvērtētu darbinieka rīcību un pieņemtu lēmumu par iespējamību turpināt darba tiesiskās attiecības.

Izvirzītas versijas, kādēļ Krievijā nogāzusies Flydubai lidmašīna

Tiek uzskatīts, ka traģiskās lidmašīnas avārijas Krievijā iemesls varētu būt tehniska kļūme vai pilota kļūda, veicot nosēšanos nelabvēlīgos laika apstākļos, vēstīja LNT Ziņas.

7 komentāri