Trešdien notika pirmā Izglītības ministrijas pārstāvju un akadēmijas vadības tikšanās, kopš ministrija oficiāli paziņoja par plānu jau no nākamā mācību gada Pedagoģijas akadēmiju (RPIVA) pievienot citām augstākās izglītības iestādēm. Pirms tam abas puses bija apmainījušās tikai ar dažādiem pārmetumiem plašsaziņas līdzekļos. Jāatzīst, ka pašlaik vēl ir vairāki neskaidri jautājumi par to, kā notiks RPIVA reorganizācija, un tieši par to ministriju kritizē akadēmijas vadība.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • Dailis

    Dailis

    "Ministrija tikmēr jau šodien sāka konsultēties ar izglītības iestādēm, kurām plānots pievienot Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmiju. Latvijas Universitātes un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas pārstāvji solīja procesu organizēt tā, lai studenti ciestu pēc iespējas mazāk"
    Ar kaunu jāatzīst, ka inteliģence (augstskolu vadība?) ir degradējusies visos līmeņos, hiēnas jau šņakstina zobus un plēšas par lielāko kumosu, kamēr likumiski nāvessods vēl nav piespriests. Bet, acīmredzot, ilgi vairs nebūs jāgaida...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!