Komentāri

Rīgas Rozentāla Mākslas vidusskolas audzēkņus ziemas atnākšana nebūt neiepriecina – klases telpās jāstaigā ar šallēm un cepurēm, bet modernajās stikla kāpņu piebūvēs temperatūra mēdz noslīdēt līdz pat nullei. Kādēļ skola jau gadiem ziemās spiesta salt, un kāds varētu būt risinājums?

Te ir kā viduslaiku cietoksnī – šādi situāciju raksturo kāda darbiniece. Arī direktors piekrīt, ka apstākļi nav normāli. Lai sildītos, telpās izvietoti infrasarkanie sildītāji, kas rada milzu elektrības rēķinus. Šalle un cepure te kalpo ne tikai kā mākslinieka imidža piederums, bet gluži funkcionāla lieta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ēka remontēta 2000. gadā, un ir aizdomas, ka kāds no iesaistītajiem nolēmis pamatīgi ietaupīt, tā piemēram, šajā telpā nav teju vai neviena radiatora, te arī vislielākais aukstums.

Foto

Situāciju sarežģī fakts, ka nams pieder Rīgas domei, bet skola ir valsts iestāde. Direktors pauž cerību, ka tuvāko gadu laikā izdosies pārvākties uz citām telpām. Pāris telefoniskas sūdzības par aukstajām telpām Rīgas skolās saņēmis Valsts izglītības kvalitātes valsts dienests. Pēc normatīviem klašu telpās jānodrošina vismaz 18 grādu temperatūra, sporta zālēs drīkst būt 16 grādu.

Veselības inspekcija iepriekšējos gados vairākkārt viesojusies Rozentāla vidusskolā, taču pārkāpumus neesot konstatējusi. Skolas telpās minimālo siltuma komforta devu arī turpmāk centīsies noturēt, izmantojot sildītājus. Tik pat sildoša ir arī doma par gaišo, bet pagaidām neziņā tīto nākotni jaunās, labi apkurinātās telpās.

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl