37 komentāri
“Rozā jaka plivinās vējā, baltā šalle vilkta pa zemi…” – šosejas malā raudoša meitenīte pievērš sievietes uzmanību, taču kādēļ citi pabrauca garām?

Sociālajā tīklā parādījies kādas sievietes ieraksts, kas liek aizdomāties – braucot gar Biķernieku mežu, sieviete pamanīja gar ceļa malu ejam kādu mazu, raudošu meitenīti. Apstājoties automašīnai, bērns uzreiz lūdzis “aizved mani mājās”, ko sieviete arī izdarījusi. Lai arī stāsts ir šķietami ar “laimīgām beigām”, sievieti tomēr pārņem grūtsirdība par šo situāciju…

“Iedomājieties: šodiena, pelēks, Biķernieku mežs, auto traucas četrās joslās šurpu-turpu, un kādus piecus metrus no braucamās daļas, mežā “klumburē” meitenīte – rozā jaka vējā plivinās atvērta, baltā šalle un rozā mugursoma tiek vilktas pa zemi, viņa raud…. Man cauri smadzenēm tūkstotis domu, arī ļoti sliktas… Esmu spiesta aizbraukt līdz meža otram galam, lai apgrieztos… Atpakaļceļā jau pa gabalu grūti nepamanīt viņas rozā ekipējumu uz pelēkā meža fona… Piestāju. Nepaspēju vēl neko pajautāt, ka viņa caur asarām izkliedz: “aizved mani uz mājām!!!” Stāsts ir ar labām beigām: izrādās, tiek sajaukts sabiedriskais transports, bērnam nav telefona, lai piezvanītu mammai un viņa dodas plašajā pasaulē meklēt mājas… paldies Dievam!!! Bērns tiek nogādāts mājas…it kā “happy end”, bet kāpēc mani tāda kā grūtsirdība žņaudz?!” Facebook raksta sieviete.

Jautājums, kas viņai pamatoti rodas: “Vai tad n’tajiem vadītājiem, kuri pabrauca mazajai otrklasniecei garām, šāds skats pa logu likās normāls un ievērības necienīgs??? Tuvojas Adventes laiks. Kur ir līdzcietība, iecietība un žēlums??? Hei!!! Atver taču acis, izej no savas komforta zonas! Tu neesi viens!!!” vēsta ieraksts…

Ko par šo situāciju domā Tu? Raksti komentāros!

TOP komentāri

 • ezis
  +16 +16 0

  ezis

  Man ir mašīna un esmu šoferis ar stāžu ,bet ,ja es kaut kur braucu un pa ceļam redzu ,ka cilvēkam vai bērnam ir vajadzīga man palīdzība ,es nekad to neliedzu. Vienmēr es šādās situācijās iedomājos sevi ,kā būtu ,ja es būtu šo cilvēku vietā ! Esmu pat speciāli vedis uz mājām,bez kādas atlīdzības. Nezinu,kā citiem ,bet man ir tik liels gandarījums,ka es esmu darījis kaut ko labu citam -man uzlabojas garastāvoklis par visiem 100%. Tiešām žēl ,ka daudzi ,jo daudzi to pat neiedomājas,ka kādam ir vajadzīga viņa palīdzība,bet lepni ar DŽIPU aizbrauc garām!!!Gods un visa cieņa DĀMAI ,kas nebija vienaldzīga -gan kāds tos labos darbus arī uzskaita un novērtē !!!
 • Lilija
  +14 +14 0

  Lilija

  Gudra , līdzcietīga CILVĒCISKA sieviete, normāla cilvēka rīcība.Visu cieņu. Tam nav sakara ar adventi, katru dienu jābūt līdzcietīgiem.
  Man arī paveicās. Tas bija pirms 23 gadiem, biju stāvoklī, mocījos ar nelabumiem līdz ģībšanai.Vēls rudens, pēcpusdiena, gaidīju autobusu, kurš tā arī nenāca, domāju: iešu uz lielā ceļa, ja nu gadījumā noģībstu, varbūt vismaz uz policiju kāds aizvedīs.... Pēkšņi piestāj mašīna un nepazīstams vīrietis jautā vai man uz pilsētu? Kāda iela? Biju bezgala pateicīga ,ka tiku līdz pilsētai, līdz mājām jau tālāk nebija problēmu. Tā nekad vairs nēesmu redzējusi to CILVEKU.Liels viņam PALDIES! Vēl šodien vinu saucu par savu Sargeņģeli.
 • Sirmais
  +17 +13 -4

  Sirmais

  Kā gan tās vērtības un sabiedrības attieksme ir mainījusies šajos 26 gados, ārprāts! Senāk tā bija ikdienišķa parādība, tagad ordeni jādod!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl