Komentāri

Gaidas ciems nav nekāds sūnu ciems, bet vieta, kas atrodas vien 20 kilometru attālumā no galvaspilsētas. Nez vai ciema nosaukums Gaidas pie vainas, vai kas cits, bet ciema iedzīvotāji nevar sagaidīt, kad tik nomainīts centrālās ielas segums.

Gaidas ciema iedzīvotāji pārliecinājušies,  ka pirms vēlēšanām dotie solījumi nav pat plika graša vērti. Pirms vēlēšanām tika solīts, ka šogad tiks uzlabots ciema centrālās ielas segums, taču gads jau galā, bet no uzlabojumiem tikai čiks vien esot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Pirms iepriekšējām pašvaldību vēlēšanām kopējai apskatei tika izlikti Ropažu novadā plānotie darbi 2014. gadam. Tostarp minēts, ka Gaidas ciemā paredzēta centrālās ielas seguma sakārtošana,” stāsta Gaidas ciema iedzīvotājs.

Ir pagājis gads, bet nekas ciemā nav mainījies. Iedzīvotāji norāda, ka pastāv nopietnas bažas, ka līdzekļi, kas ieplānoti ceļa seguma sakārtošanai kārtējo reizi ir aizgājuši ”neceļos”.

Ropažu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Indulis Līdacis norāda, ka ceļa segums tiek uzturēts pēc plāna.

Vairāk skaties pievienotajā video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl