Robežsargi vāc parakstus sava bijušā šefa Normunda Garbara aizstāvībai

Valsts robežsardzē tiek vākti paraksti kriminālprocesā ierautā bijušā priekšnieka Normunda Garbara atbalstam, – uz to mudina arī pašreizējie robežsardzes vadītāji.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Olga

  Olga

  Tas. Ir vienkārši nožēlojami kā tiek vākti paraksti VRS... Atnāk tiešais priekšsēdētājs un uzmet tev uz galda ,paraksties,...
  • Zane

   Zane

   Tiešām:) Mums gan tikai tika piedāvāts, ja vēlas, tad var pievienoties.
 • Andris

  Andris

  Braucu pielijies kā dīķis ,apturēja policija ,draud sods .Savācu visu šoferu parakstus nesodit. Sodīja, kāpēc ģenerālim tādas izredzes palikt nesoditam.
 • S

  S

  KNABim patik skali izrādīties ar augstu amatpersonu publiskām aizturēšanām, tikai skumji, ka bieži tās paliek tikai izrādīšanās, jo lietas vai nu izplēn, jo nav, vai arī ir tik neprofesionālas, ka nevar neko pierādīt.Neticas, ka žurnālisti dienām bez iemesla/informācijas sēdētu pie KNAB durvīm, lai kaut ko kaut kad nofilmētu.Tātad ir informācijas noplūde. Vai nav pārāk daudz brāķa? P.S.Es nerunāju par konkrēto gadījumu vien.
 • Veiksmes stāsts

  Veiksmes stāsts

  tad jau gan godīgi kadri tur sakoncentrēti ,varbūt zemessargiem organizēt papildus otro pārbaudes līniju -lojālu valstij

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!