Rinkēvičs nosauc Krievijas māksliniekus, kuri netiks uz “Jauno vilni”

Komentāri

Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ir pieņēmis lēmumu uz nenoteiktu laiku ieceļošanas aizlieguma Latvijā sarakstā iekļaut Krievijas skatuves māksliniekus Oļegu Gazmanovu, Josifu Kobzonu un Allu Perfilovu.

Ministrs pauž, ka minētās personas ar savu rīcību ir veicinājušas Ukrainas teritoriālās integritātes un suverenitātes graušanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ministra lēmums pieņemts saskaņā ar Imigrācijas likuma 61. panta otro daļu.

Jau ziņpojām, ka Rinkēvičs ieceļošanas aizliegumu vēlējās piemērot Krievijas pilsoņiem, kas vēlas ierasties Latvijā uz ”Jauno Vilni” un ”vairāk nodarbojas nevis ar mākslu, bet ar politiku”. Tā ministrs skaidroja telefonsarunā LNT raidījumā ”900 sekundes”.

Personām, kas jau būs ieradušās Latvijā, tiks lūgts ne vairāk nekā 70 stundu laikā valsti pamest, norādīja ministrs.

Aizvadītās nedēļas ceturtdienā virs Doņeckas, kuru kopš aprīļa sagrābuši prokrieviskie separātisti, tika notriekta lidsabiedrības ”Malaysia Airlines” pasažieru lidmašīna, kurā atradās 298 cilvēki, lielākoties Eiropas Savienības pilsoņi. Zināms, ka lidmašīnā neatradās neviens Latvijas pilsonis. Aviokompānijas ”Malaysia Airlines” gaisa kuģis devās ceļā no Amsterdamas uz Kualalumpuru. Lielākā daļa pasažieru bija nīderlandieši. Bojā gājušo atpazīšana joprojām turpinās.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl